A+ R A-
  05/19  

У ЧЕРНІВЦЯХ РОЗІГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД 11-РІЧНИХ

17-19 травня у Чернівцях проходив чемпіонат України з хокею на траві серед юнаків 2007-08 р.н. 

На першому етапі команди розбиті на 4 підгрупи:

А: Вінницька область, Старт-2 (Бердичівський р-н), Буревісник-2 (Чернівці)

Б: Олімпія СДЮСШОР (Вінниця), Буревісник-1 (Черінвці), КДЮСШ (Черкаси)

В: Барса (Шостка), Старт-1 (Бердичівський р-н), Авангард (Калинівка)

Г: Політехнік-Спартак (Коростень), СДЮСШОР – Динамо (Суми), МКДЮСШ-1 (Вінниця)

Результати ігор:

17 травня (п’ятниця)

9:30 А Вінницька обл. – Старт-2 – 14:0

10:10 В Старт-1 – Авангард – 2:12

10:50 Г Політехнік-Спартак – МКДЮСШ-1 – 4:4

11:30 Б Олімпія – КДЮСШ Черкаси – 13:0

12:10 А Буревісник-2 – Старт-2 -1:4

12:50 В Барса – Авангард – 3:8

13:30 Г Динамо – МКДЮСШ-1 – 8:5

14:10 А Вінницька обл. – Буревісник-2 – 13:1

14:50 Б Буревісник-1 – КДЮСШ Черкаси – 18:0

15:30 В Старт-1 – Барса – 0:7

16:10 Г Політехнік-Спартак – Динамо – 9:2

16:50 Б Олімпія – Буревісник-1 – 4:4

18 травня (субота)

9:00 А1 – Г1 Вінницька – Політехнік – 3:3

9:40 Б1 -В1 Буревісник-1 – Авангард – 1:5

10:20 А2-Г2 Старт-2 – Динамо – 2:10

11:00 Б2 – В2 Олімпія – Барса – 2:6

11:40 А3 – Г3 Буревісник-2 – МДЮСШ – 0:7

12:20 Б3 – В3 Черкаси – Старт-1 – 0:10  

13:00 А1 – В1 Вінницька – Авангард – 2:6

13:40 Б1 – Г1  Буревісник-1 – Авангард – 0:5

14:20 А2 – В2 Старт-2 – Барса – 0:12

15:00 Б2 – Г2 Олімпія – Динамо – 3:6

15:40 А3 – В3 Буревісник-2 – Старт-1 – 2:3

16:20 Б3 – Г3 Черкаси – МДЮСШ – 2:3

19 травня (неділя)

9:00 А3 – Б3 Буревісник-2 – Черкаси – 2:0

9:40 В3 – Г3 Старт-1 – МДЮСШ – 3:5

10:20 А2 – Б3 Старт-2 – Олімпія – 0:6

11:00 В2 – Г2 Барса – Динамо – 7:2

11:40 В1 – Г1 Авангард Калинівка – Політехнік – 6:2

12:20 А1 – Б1 Вінницька – Буревісник-1 – 9:1

Підсумкова таблиця:

1. ДЮСШ «Авангард» м Калинівка тр. Бондарчук Віталій

2. Збірна Вінницької обл. Тр. Луцинкевіч Володимир

3. ХК «Політехнік» м.Коростень тр. Машталір Олександр

4. ДЮСШ «Буревісник-1» м.Чернівці тр. Коблюк Юрій

5. КДЮСШ «Барса» м.Шостка тр. Яковенко Ігор, Мороз Ілля, махотке В'ячеслав.

6. СДЮШОР «Динамо» м Суми тр. Тагієва Діана

7. СДЮСШОР «Олімпія» м.Вінниця тр. Бакум Сергій

8. «Старт-2» Бердичівський р-н тр. Черкаси Андрій

9. МДЮСШ N1 м Вінниця тр. Кулеша Олександр

10. «Старт-1» Бердичівський р-н тр. Мокрицький Євген, Черкаси Андрій

11. ДЮСШ «Буревісник-2» м.Чернівці тр. Паскарюк Богдан, Мкртчян Андрій

12. ДЮСШ N1г. Черкаси тр. Музика Олександр.

Фільтр новин

Результати чемпіонату України серед жінок (5 тур)

2019-06-30
"Колос"
Бориспіль
1 : 3
11:00
"Сумчанка"
м. Суми
ІФК СумДПУ
м. Суми
10 : 3
09:00
Динамо
Суми
2019-06-29
"Колос"
Бориспіль
5 : 0
17:00
"СумДУ"
Суми
"Сумчанка"
м. Суми
3 : 0
15:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
2019-06-28
ІФК СумДПУ
м. Суми
6 : 1
17:00
"СумДУ"
Суми
"Сумчанка"
м. Суми
10 : 0
15:00
Динамо
Суми
2019-06-02
Динамо
Суми
4 : 2
11:00
"СумДУ"
Суми
ІФК СумДПУ
м. Суми
1 : 3
09:00
"Колос"
Бориспіль
2019-06-01
ІФК СумДПУ
м. Суми
5 : 1
17:00
"СумДУ"
Суми

Ми на ютубі...

Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери