A+ R A-
  03/19  

У КАЛИНІВЦІ ПРОЙШОВ ТРАДИЦІЙНИЙ ІНДОРХОКЕЙНИЙ ТУРНІР

4-6 березня у Калинівці проходив традиційний відкритий турнір з індорхокею пам'яті Реви О.І.

У змаганнях взяли участь вісім команд з Калинівки, Вінниці, Мінська, та Житомирщини.

04.03.2019р.

10.00 «А» СДЮШОР ХК «Минск 2» - МДЮСШ №1 м.Вінниця 4-2
11.00 «Б» СДЮШОР ХК «Минск 1» - ОСДЮСШОР "Олімпія" м.Вінниця 15-0
12.00 «Б» «Старт» Бердичівський район - «Спартак» м. Коростень 6-4
13.00 «А» ХК-ПК «Старт» Житомирська обл - ДЮСШ «Авангард» м. Калинівка 2-15
14.00 «Б» СДЮШОР ХК «Минск 1» - «Спартак» м. Коростень 14-4
15.00 «Б» «Старт» Бердичівський район - ОСДЮСШОР "Олімпія" м.Вінниця 10-1
16.00 «А» СДЮШОР ХК «Минск 2» - ДЮСШ «Авангард» м. Калинівка 1-9
17.00 «А» ХК-ПК «Старт» Житомирська обл - МДЮСШ №1 м.Вінниця 7-3

05.03.2019 р.

09.00 «А» СДЮШОР ХК «Минск 2» - ХК-ПК «Старт» Житомирська обл 4-5
10.00 «А» ДЮСШ «Авангард» м. Калинівка - МДЮСШ №1 м.Вінниця 9-1
11.00 «Б СДЮШОР ХК «Минск 1» - «Старт» Бердичівський район 6-3
12.00 «Б» «Спартак» м. Коростень - ОСДЮСШОР "Олімпія" м.Вінниця 6-4
13.00 3А - 4Б СДЮШОР ХК «Минск 2» - ОСДЮСШОР "Олімпія" м.Вінниця 9-7
14.00 3Б - 4А «Спартак» м. Коростень - МДЮСШ №1 м.Вінниця 3-3
15.00 Півфінал 1А - 2Б » ДЮСШ «Авангард» м. Калинівка - «Старт» Бердичівський район 8-5
16.00 Півфінал 1Б - 2А СДЮШОР ХК «Минск 1» - ХК-ПК «Старт» Житомирська обл 7-2

06.03.2019 р.

9.00 А4-Б4 МДЮСШ №1 м.Вінниця - ОСДЮСШОР "Олімпія" м.Вінниця 13-3
10.00 А3-Б3 СДЮШОР ХК «Минск 2» - «Спартак» м. Коростень 2-2
11.00 гра за 3-4 місце «Старт» Бердичівський район - ХК-ПК «Старт» Житомирська обл 10-2
12.00 фінал за 1-2 місце ДЮСШ «Авангард» м. Калинівка - СДЮШОР ХК «Минск 1» 4-2

Результати турніру:

8 місце ОСДЮШОР "Олімпія" м. Вінниця
7 місце МДЮСШ №1 м.Вінниця
6 місце "Спартак" м.Коростень
5 місце СДЮШОР ХК "Мінськ 2"
4 місце ХК-ПК "Старт" Житомирська обл
3 місце Старт Бердичівський Район
2 місце СДЮШОР ХК "Мінськ 1"
1 місце ДЮСШ Авангард м. Калинівка

Фільтр новин

Результати чемпіонату України серед жінок (1 тур)

2019-09-15
"Сумчанка"
м. Суми
3 : 2
12:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
"СумДУ"
Суми
2 : 0
10:00
Динамо
Суми
2019-09-14
ІФК СумДПУ
м. Суми
10 : 0
14:00
"СумДУ"
Суми
"Сумчанка"
м. Суми
6 : 1
12:00
ХК "Колос"
Кропивницький
2019-09-13
ХК "Колос"
Кропивницький
3 : 1
16:00
"СумДУ"
Суми
ІФК СумДПУ
м. Суми
16 : 1
14:00
Динамо
Суми

Ми на ютубі...

Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери