A+ R A-
  12/18  

ЧОЛОВІКИ ВІДІГРАЛИ ДРУГИЙ ТУР ІНДОРХОКЕЙНОГО ЧЕМПІОНАТУ

21-23 грудня у Шостці та Літині проходив другий тур чемпіонату України з індорхокею.

У Шостці грала перша шістка, сформована за результатами першого туру, у Літині – друга.

На жаль, на тур у Шостку не доїхала збірна Черкаської області, тому їй були зараховані технічні поразки 0-5 і -4 очка.

Результати другого туру:

Фінальна частина 1 - 6 місця

21.12.2018

10.00 «ОКС- ШВСМ- ЦОП» м.Вінниця - «Олімпія - Авангард» Вінницька обл. 8 - 4

11.00 «ШВСМ - Олімпія» Вінниця - КДЮСШ «Барса» м Шостка 9 - 2

12.00 Зб. Черкаської обл. - «ШВСМ- Старт» Житомирська обл. 0 - 5

13.00 «ШВСМ - Олімпія» Вінниця - «Олімпія - Авангард» Вінницька обл. 7 - 2

14.00 Зб. Черкаської обл. - «ОКС-ШВСМ-ЦОП» м.Вінниця 0 - 5

15.00 «ШВСМ- Старт» Житомирська обл. - КДЮСШ «Барса» м.Шостка 5 - 4

22.12.2018

10.00 «ШВСМ- Старт» Житомирська обл. - «Олімпія - Авангард» Вінницька обл..4 - 1

11.00 «ОКС-ШВСМ-ЦОП» м.Вінниця «ШВСМ - Олімпія» Вінниця 6 - 5

12.00 КДЮСШ «Барса» м.Шостка - Зб. Черкаської обл. 5 - 0

13.00 «ОКС-ШВСМ-ЦОП» м.Вінниця - «ШВСМ- Старт» Житомирська обл. 6 - 5

14.00 «ШВСМ - Олімпія» Вінниця - Зб. Черкаської обл. 5 - 0

15.00 КДЮСШ «Барса» м.Шостка - «Олімпія - Авангард» Вінницька обл. 2 - 4

23.12.2018

10.00 Зб. Черкаської обл.- «Олімпія - Авангард» Вінницька обл. 0 - 5

11.00 «ШВСМ- Старт» Житомирська обл. - «ШВСМ - Олімпія» м.Вінниця 2 - 11

12.00. «ОКС-ШВСМ-ЦОП» м.Вінниця - КДЮСШ «Барса» м Шостка 6 - 2

 7-12 місця

21.12.2018

10.00 Зб. Чернівецькій обл. - Житомирська ОКДЮСШ ФСТ «Спартак» 3 - 0

11.00 ХК «Політехнік» Коростень -. «КДЮСШ №1» Черкаси 8 - 3

12.00. СДЮШОР «Динамо» Суми - «ОСДЮШОР - Олімпія» Вінниця 3 - 4

13.00 ХК «Політехнік» Коростень - Житомирська ОКДЮСШ ФСТ «Спартак» 11 - 0

14.00 СДЮШОР «Динамо» Суми - Зб. Чернівецькій обл. 1 - 2

15.00. «ОСДЮШОР - Олімпія» Вінниця- «КДЮСШ №1» Черкаси 6 - 2

22.12.2018

10.00 «ОСДЮШОР - Олімпія» Вінниця - Житомирська ОКДЮСШ ФСТ «Спартак» 5 - 3

11.00 «КДЮСШ №1» Черкаси - СДЮСШОР «Динамо» Суми 1 - 8

12.00 Зб. Чернівецькій обл. - ХК «Політехнік» Коростень 3 - 10

13.00 «КДЮСШ №1» Черкаси - Житомирська ОКДЮСШ ФСТ «Спартак» 4 - 8

14.00 Зб. Чернівецькій обл. - «ОСДЮШОР - Олімпія» Вінниця 2 - 1

15.00 ХК «Політехнік» Коростень - СДЮСШОР «Динамо» Суми 5 - 2

23.12.2018

10.00. СДЮСШОР «Динамо» Суми - Житомирська ОКДЮСШ ФСТ «Спартак» 3-4

11.00. «КДЮСШ №1» Черкаси - Зб. Чернівецькій обл. 1-3

12.00 «ОСДЮШОР - Олімпія» Вінниця- ХК «Політехнік» Коростень 7-2

Фінальний тур пройде вже в новому році.

Фільтр новин

Результати чемпіонату України серед жінок (2 тур)

2018-10-07
"Колос"
Бориспіль
2 : 0
13:00
Динамо
Суми
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 0
11:00
"СумДУ"
Суми
2018-10-06
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 1
13:00
Динамо
Суми
ІФК СумДПУ
м. Суми
3 : 0
11:00
"СумДУ"
Суми
2018-10-05
"Колос"
Бориспіль
0 : 2
16:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
Динамо
Суми
4 : 1
12:00
"СумДУ"
Суми

Ми на ютубі...


Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери