A+ R A-
  12/18  

У ШОСТЦІ ТА ЛІТИНІ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА ЧОЛОВІЧОГО ЧЕМПІОНАТУ

21-23 грудня пройдуть ігри Зимового чемпіонату України з хокею на траві в залах серед чоловічих команд вищої ліги сезону 2018-2019 рр. 

У Шостці пройде перший тур фінальної частина за 1-6-те місця, у Літині – за 7-12-те місця

Фінальна частина І тур 1-6-те місця

м. Шостка

Беруть участь:

1. «ОКС – ШВСМ - ЦОП» Вінниця

2. «ШВСМ - Олімпія» Вінниця

3. Зб. Черкаської обл.

4. «ШВСМ- Старт» Бердичівський р-н

5. КДЮСШ «Барса» Шостка

6. «Олімпія - Авангард» Вінницька обл.

21.12.2018р.

10.00 «ОКС– ШВСМ- ЦОП» Вінниця - «Олімпія - Авангард» Вінницька обл.

11.00 «ШВСМ - Олімпія» Вінниця – КДЮСШ «Барса» Шостка

12.00 Зб. Черкаської обл. - «ШВСМ- Старт» Бердичівський р-н

13.00 «ШВСМ - Олімпія» Вінниця - «Олімпія - Авангард» Вінницька обл.

14.00 Зб. Черкаської обл. - «ОКС-ШВСМ-ЦОП» Вінниця

15.00 «ШВСМ- Старт» Бердичівський р-н - КДЮСШ«Барса» Шостка

22.12.2018р.

10.00 «ШВСМ- Старт» Бердичівський р-н - «Олімпія - Авангард» Вінницька обл.

11.00 .«ОКС-ШВСМ-ЦОП» Вінниця «ШВСМ - Олімпія» Вінниця

12.00 КДЮСШ«Барса» Шостка - Зб. Черкаської обл.

13.00 .«ОКС-ШВСМ-ЦОП» Вінниця - «ШВСМ- Старт» Бердичівський р-н

14.00 «ШВСМ - Олімпія» Вінниця - Зб. Черкаської обл.

15.00 КДЮСШ«Барса» Шостка - «Олімпія - Авангард» Вінницька обл.

23.12.2018р.

10.00 Зб. Черкаської обл.- «Олімпія - Авангард» Вінницька обл.

11.00 «ШВСМ- Старт» Бердичівський р-н «ШВСМ - Олімпія» Вінниця

12.00 .«ОКС-ШВСМ-ЦОП» Вінниця -  КДЮСШ«Барса» Шостка

7-12-те місця

м. Літин

Беруть участь:

1. Зб. Чернівецької обл.

2. «ОСДЮШОР - Олімпія» Вінниця

3. СДЮШОР «Динамо»  Суми

4. ХК «Політехнік» Коростень

5. «КДЮСШ №1» Черкаси

6. Житомирська ОКДЮСШ  ФСТ «Спартак»

21.12.2018р.

10.00 Зб. Чернівецької обл. - Житомирська ОКДЮСШ  ФСТ «Спартак»

11.00 ХК «Політехнік» Коростень - . «КДЮСШ №1» Черкаси

12.00 . СДЮШОР «Динамо»  Суми  - «ОСДЮШОР - Олімпія» Вінниця

13.00 ХК «Політехнік» Коростень - Житомирська ОКДЮСШ  ФСТ «Спартак»

14.00 . СДЮШОР «Динамо»  Суми - Зб. Чернівецької обл.

15.00. «ОСДЮШОР - Олімпія» Вінниця- «КДЮСШ №1» Черкаси

22.12.2018р.

10.00 «ОСДЮШОР - Олімпія» Вінниця - Житомирська ОКДЮСШ  ФСТ «Спартак»

11.00  «КДЮСШ №1» Черкаси -  СДЮСШОР «Динамо»  Суми

12.00 Зб. Чернівецької обл. - ХК «Політехнік» Коростень

13.00 «КДЮСШ №1» Черкаси - Житомирська ОКДЮСШ  ФСТ «Спартак»

14.00 Зб. Чернівецької обл. - «ОСДЮШОР - Олімпія» Вінниця

15.00 ХК «Політехнік» Коростень - СДЮСШОР «Динамо»  Суми

23.12.2018р.

10.00 . СДЮСШОР «Динамо»  Суми - Житомирська ОКДЮСШ ФСТ «Спартак»

11.00 . «КДЮСШ №1» Черкаси - Зб. Чернівецької обл.

12.00 «ОСДЮШОР - Олімпія» Вінниця- ХК «Політехнік» Коростень

Головний суддя туру має право за домовленістю з господарями змагань змінювати час початку ігор. При цьому необхідно попередити про це команди

Федерація хокею на траві України

 

Фільтр новин

Результати чемпіонату України серед жінок (2 тур)

2018-10-07
"Колос"
Бориспіль
2 : 0
13:00
Динамо
Суми
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 0
11:00
"СумДУ"
Суми
2018-10-06
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 1
13:00
Динамо
Суми
ІФК СумДПУ
м. Суми
3 : 0
11:00
"СумДУ"
Суми
2018-10-05
"Колос"
Бориспіль
0 : 2
16:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
Динамо
Суми
4 : 1
12:00
"СумДУ"
Суми

Ми на ютубі...


Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери