A+ R A-
  12/18  

У ШОСТЦІ ГРАЛИ 17-РІЧНІ

З 6 по 9 грудня в Шостці проходив чемпіонат України з хокею на траві в приміщеннях (індорхокей) серед юніорів.

У цьому році в категорії юніорів виступають гравці не старше 2001 року народження. Розіграти звання чемпіона України зібралося 9 команд. Команди були розподілені по групах відповідно до результатів минулого чемпіонату цієї вікової групи, який відбувся в грудні 2017 року.

Результати ігор:

06 грудня

№1 18-00 КДЮСШ «Барса-1» - КДЮСШ «Барса-2» 12-1

7 грудня

№2 09-30 ОСДЮШОР «Олімпія» - «Буревісник» 10-1

№3 10-20 Збірна Вінницької обл. - ОСДЮШОР «Олімпія 2003» 2-1

№4 11-10 «Старт» - СДЮШОР «Динамо» 3 - 3

№5 12-00 ОКДЮСШ ФСТ «Спартак» - КДЮСШ «Барса - 2» 8-2

№6 12-50 ОСДЮШОР «Олімпія» - КДЮСШ «Барса - 1» 6-1

№7 13-40 Збірна Вінницької обл. - СДЮШОР «Динамо» 3 - 4

№8 14-30 ОСДЮШОР «Олімпія 2003» - «Старт» 0 - 2

№9 15-20 «Буревісник» - КДЮСШ «Барса - 1» 4 - 7

№10 16-10 КДЮСШ «Барса - 2» - ОСДЮШОР «Олімпія» 0 - 13

№11 17-00 «Буревісник» - ОКДЮСШ ФСТ «Спартак» 3 - 4

8 грудня

№12 09-30 ОКДЮСШ ФСТ «Спартак» - ОСДЮШОР «Олімпія» 0 - 8

№13 10-20 СДЮШОР «Динамо» - ОСДЮШОР «Олімпія 2003» 6 - 0

№14 11-10 Збірна Вінницької обл. - «Старт» 0 - 1

№15 12-00 КДЮСШ «Барса 1» - ОКДЮСШ ФСТ «Спартак» 9 - 0

№16 12-50 КДЮСШ «Барса - 2» - «Буревісник» 0 - 11

№17 13-40 3А - 4Б ОКДЮСШ ФСТ «Спартак» - ОСДЮШОР «Олімпія 2003» 1 - 4

№18 14-30 3Б - 4А Збірна Вінницької обл. - «Буревісник» 4 - 4

№19 15-20 1А - 2Б ОСДЮШОР «Олімпія» - «Старт» 2 - 4

№20 16-10 1Б - 2А СДЮШОР «Динамо» - КДЮСШ «Барса 1» 1 - 4

№21 17-00 5А - 4Б КДЮСШ «Барса - 2» - ОСДЮШОР «Олімпія 2003» 1 - 4

9 грудня

№22 09-30 3 А - 3 Б ОКДЮСШ ФСТ «Спартак» - збірна Вінницької обл. 1 - 7

№23 10-20 4 А - 4 Б «Буревісник» - ОСДЮШОР «Олімпія 2003» 3 - 7

№24 11-10 5 А - 3 Б КДЮСШ «Барса - 2» - Збірна Вінницької обл. 0 - 15

№25 12-00 2 А - 2 Б КДЮСШ «Барса 1» - «Старт» 1 - 2

№26 12-50 1 А - 1 Б ОСДЮШОР «Олімпія» - СДЮШОР «Динамо» 7 - 0

А підсумки чемпіонату такі:

1. «Старт» Житомирська обл. тр. Мокрицький Євген, Черкас Андрій

2. ОСДЮШОР «Олімпія» м.Вінниця тр. Кулеша Олександр

3. КДЮСШ «Барса-1» м.Шостка тр. Махотков В'ячеслав, Мороз Ілля, Яковенко Ігор

4. СДЮШОР «Динамо» м.Суми тр. Тагієва Діана

5. Збірна Вінницької області тр. Бакум Сергій, Бондарчук Віталій

6. ОСДЮШОР «Олімпія-2003» м.Вінниця тр. Кулеша Олександр

7. ОКДЮСШ ФСТ «Спартак» м.Коростень тр. Новак Юлія

8. КЗ ЧО ДЮСШ «Буревісник» м.Чернівці тр. Коблюк Юрій, Тодеренчук Віталій

9. КДЮСШ «Барса-2» м.Шостка тр. Мороз Ілля, махотке В'ячеслав, Яковенко Ігор

За підсумками турніру були визначені кращі гравці по лініях:

Кращий воротар - Товстоліткін Богдан (СДЮШОР «Динамо» м.Суми)

Кращий захисник - Махотков Єгор (КДЮСШ «Барса-1» м.Шостка)

Кращий нападник - Бойко Олександр ( «Старт» Житомирська обл.)

Кращий гравець турніру - Жмеренюк Володимир (ОСДЮШОР «Олімпія» м.Вінниця)

Кращий бомбардир - Попов Олексій (ОСДЮШОР «Олімпія» м.Вінниця) - 13 м'ячів.

Фільтр новин

Результати чемпіонату України серед жінок (3 тур)

2019-04-27
"Колос"
Бориспіль
3 : 2
12:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
Динамо
Суми
3 : 2
10:00
"СумДУ"
Суми
2019-04-26
"Колос"
Бориспіль
1 : 6
15:00
"Сумчанка"
м. Суми
Динамо
Суми
2 : 12
13:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
2019-04-25
"Колос"
Бориспіль
8 : 0
15:00
"СумДУ"
Суми
ІФК СумДПУ
м. Суми
3 : 8
13:00
"Сумчанка"
м. Суми
2018-10-07
"Колос"
Бориспіль
2 : 0
13:00
Динамо
Суми
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 0
11:00
"СумДУ"
Суми
2018-10-06
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 1
13:00
Динамо
Суми

Ми на ютубі...


Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери