A+ R A-
  11/18  

СТАРТУЄ ЧОЛОВІЧИЙ ЧЕМПІОНАТ З ІНДОРХОКЕЮ

Цього року у чемпіонаті України з індорхокею серед чоловічих команд зіграють 12 команд.

На першому етапі вони розбиті на дві групи ,які зіграють 23-25 листопада у двох містах – Шостці Сумської області та Літині Вінницької.

Календар ігор зимового чемпіонату України з хокею на траві в залах  серед чоловічих команд  вищої ліги сезону 2018-2019р.р.

І тур 23-25.11.2018 р.

Підгрупа А (м. Шостка)

Беруть участь:

1.«ОКС» Вінниця

2. Зб. Черкаської обл..

3. «Барса» Шостка

4. Зб. Чернівецької обл.

5. «Дніпро» Черкаси

6. «Динамо» Суми

23.11.2018р.

10.00 «ОКС» Вінниця – «Динамо» Суми

11.00 Зб. Черкаської обл..- «Дніпро» Черкаси

12.00 «Барса» Шостка – Зб. Чернівецької обл.

15.00 «ОКС» Вінниця - «Дніпро» Черкаси

16.00 «Динамо» Суми - Зб. Чернівецької обл.

17.00 Зб. Черкаської обл.. - «Барса» Шостка

24.11.2018р.

10.00 «ОКС» Вінниця - Зб. Чернівецької обл.

11.00 «Дніпро» Черкаси - «Барса» Шостка

12.00 «Динамо» Суми - Зб. Черкаської обл..

15.00 Зб. Чернівецької обл. - Зб. Черкаської обл..

16.00 «Дніпро» Черкаси - «Динамо» Суми

17.00 «ОКС» Вінниця – “Барса» Шостка.

25.11.2018р.

10.00 «ОКС» Вінниця - Зб. Черкаської обл..

11.00 Зб. Чернівецької обл. - «Дніпро» Черкаси

12.00 «Барса» Шостка - «Динамо» Суми

Підгрупа Б (м. Літин)

Беруть участь:

1. «ШВСМ» Вінниця

2. «ШВСМ- Старт» Бердичівський р-н

3. ХК «Політехнік» Коростень

4. «ОСДЮШОР - Олімпія» Вінниця

5. «Спартак» Коростень

6. «Авангард» Калинівка

23.11.2018р.

10.00 «ШВСМ» Вінниця - «Авангард» Калинівка

11.00 «ШВСМ- Старт» Бердичівський р-н - «Спартак» Коростень

12.00 ХК «Політехнік» Коростень - «ОСДЮШОР - Олімпія» Вінниця

14.00 «ШВСМ» Вінниця - «Спартак» Коростень

15.00 «Авангард» Калинівка - «ОСДЮШОР - Олімпія» Вінниця

16.00 «ШВСМ- Старт» Бердичівський р-н - ХК «Політехнік» Коростень

24.11.2018р.

10.00 «ШВСМ» Вінниця - «ОСДЮШОР - Олімпія» Вінниця

11.00 «Спартак» Коростень - ХК «Політехнік» Коростень

12.00 «Авангард» Калинівка - «ШВСМ- Старт» Бердичівський р-н

14.00 «ШВСМ» Вінниця - ХК «Політехнік» Коростень

15.00 «ОСДЮШОР - Олімпія» Вінниця - «ШВСМ- Старт» Бердичівський р-н

16.00 «Спартак» Коростень - «Авангард» Калинівка

25.11.2018р.

10.00 «ШВСМ» Вінниця - «ШВСМ- Старт» Бердичівський р-н

11.00 ХК «Політехнік» Коростень - «Авангард» Калинівка

12.00 «ОСДЮШОР - Олімпія» Вінниця - «Спартак» Коростень

Головний суддя туру має право за домовленістю з господарями змагань змінювати час початку ігор. При цьому необхідно попередити про це команди

Федерація хокею на траві України

Фільтр новин

Результати чемпіонату України серед жінок (2 тур)

2018-10-07
"Колос"
Бориспіль
2 : 0
13:00
Динамо
Суми
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 0
11:00
"СумДУ"
Суми
2018-10-06
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 1
13:00
Динамо
Суми
ІФК СумДПУ
м. Суми
3 : 0
11:00
"СумДУ"
Суми
2018-10-05
"Колос"
Бориспіль
0 : 2
16:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
Динамо
Суми
4 : 1
12:00
"СумДУ"
Суми

Ми на ютубі...


Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери