A+ R A-
  11/18  

СУМЧАНКИ ТА МІНЧАНИ ВИГРАЛИ «СУМСЬКУ ОСІНЬ»

14-16 листопада у Сумах відбувся XVII міжнародний дитячий турнір з інодорхокею «Сумська осінь-2018» між командами дівчат та хлопців 2006-2007 р.н.

За результатами зіграних ігор команди дівчат посіли місця:

1 місце «Сумчаночка» м.Суми (тренер Ткач Н.)

2 місце «Торнадо» м.Суми (Свистюр О.)

3 місце СДЮШОР ХК«Мінськ»м.Мінськ (Матусевич О.)

4 місце «Динамо» м.Суми (Стеценко В.)

5 місце «Україночка» м.Суми (Свистюр О. Бондаренко І.)

6 місце Збірна команда м.Полтава (Дроцька Л.)

7 місце «Блискавка» м.Суми (Нюкіна І.)

8 місце Збірна команда СДЮШОР "Динамо-2005" (грала поза конкурсом).

За результатами зіграних ігор команди юнаків посіли місця:

1 місце «Авангард» м.Калинівка

2 місце ХК «Політехнік» м.Коростень

3 місце КДЮСШ «Барса» м.Шостка

4 місце СДЮШОР ХК«Мінськ»м.Мінськ

5 місце Старт-1» Бердичівський р-н

6 місце «Козаки» м.Суми

7 місце «Старт-2» Бердичівський р-н

8 місце Збірна СДЮШОР "Динамо-2004" (грала поза конкурсом)

Було відзначено кращих гравців у кожній з команд:

1. СДЮШОР ХК « Мінськ» став Перцев В’ячеслав

2. Серед «Козаків» визнаний Кутир Арсеній

3. «Старт-1» Бердичівського р-ну - Кучерук Денис

4. «Старт-2» Бердичівського р-ну - Котик Олексагндр

5. «Авангард» м. Калинівка - Акатьєв Артем

6. КДЮСШ «Барса» м. Шостка - Петренко Ростислав

7. ХК «Політехнік» м. Коростень - Роман Станіслав

8. Збірної команди СДЮШОР «Динамо-2004» - Петрова Карина

9. Збірної команди СДЮШОР «Динамо-2005» - Луценко Тетяна

10. Збірної команди м. Полтави - Третякова Софія

11. «Блискавка» - Тімохіна Міла

12. «Сумчаночка» - Стародуб Валерія

13. СДЮШОР ХК «Мінськ» - Баженова Дар’я

14. «Україночка» - Арутюнова Анна-Мішель

15. «Динамо» - Михайлова Анна

16. «Торнадо» - Назаренко Вікторія

Суддівська колегія та оргкомітет змагань визначили кращих гравців турніру в номінаціях:

1. Кращим воротарем турніру серед хлопців визнано: Карпенко Артем (КДЮСШ «Барса» м. Шостка)

2. Кращим захисником серед хлопців став: Дідківський Семен (Політехнік м.Коростень)

3. Кращим нападаючим серед хлопців визнаний: Куракевич Нікіта (СДЮШОР ХК Мінськ)

4. Звання бомбардира турніру серед хлопців одержує Михальчук Дмитро («Авангард» м. Калинівка)

5. Кращим гравцем турніру «Сумська осінь – 2018» серед хлопців став: Рябчук Сергій («Авангард» м. Калинівка)

1. Кращим воротарем турніру серед дівчат визнана: Бардакова Марія (Торнадо)

2. Кращим захисником серед дівчат стала: Власенко Віталіна (Сумчаночка)

3. Кращим нападаючим серед дівчат визнана: Бергілевич Владислава (Сумчаночка)

4. Звання бомбардира турніру серед дівчат одержує Колесник Ксені (Торнадо)

5. Найтехнічніший гравець Стародуб Валерія «Сумчаночка»

5. Кращим гравцем турніру «Сумська осінь – 2018» серед дівчат стала: Москалевич Ольга команда (СДЮШОР ХК Мінськ) 

СДЮШОР Динамо, Суми

Фільтр новин

Результати чемпіонату України серед жінок (2 тур)

2018-10-07
"Колос"
Бориспіль
2 : 0
13:00
Динамо
Суми
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 0
11:00
"СумДУ"
Суми
2018-10-06
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 1
13:00
Динамо
Суми
ІФК СумДПУ
м. Суми
3 : 0
11:00
"СумДУ"
Суми
2018-10-05
"Колос"
Бориспіль
0 : 2
16:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
Динамо
Суми
4 : 1
12:00
"СумДУ"
Суми

Ми на ютубі...


Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери