A+ R A-
  11/18  

НОВИЙ СПОРТИВНИЙ ПОРТАЛ ВЖЕ В ДІЇ!

Легендарний український боксер Володимир Кличко презентував новий всеукраїнський спортивний портал mixsport.pro.

29 жовтня відбулася презентація нового всеукраїнського спортивного порталу mixsport.prо. Презентація відбулася в приміщенні виставки-музею досягнень братів Кличко. Проект був розроблений братами Кличками за участю світової компанії Google. Це масштабний всеукраїнський проект MIXSPORT, одним із співзасновників якого є Володимир Кличко. Новий ресурс покликаний сприяти розвитку спорту в Україні і пропагувати здоровий спосіб життя в країні.

Для презентації проекту були запрошені президенти і представники спортивних федерацій. Серед них і президент ФХТУ Юрій Кризський. Обговорювалися важливі питання співпраці і взаємодопомоги.

За допомогою цього сервісу за кілька секунд можна отримати детальну інформацію про будь-який вигляд тренувань і спорту в Україні: де знаходяться офіси федерацій, де знаходяться спортивні секції, і багато іншого.

«Наша мета - через новий портал надати максимум корисної інформації про весь український спорт", - заявив Володимир Кличко під час презентації.

За допомогою надсучасних IT-технологій команда порталу створила єдиний в Україні сервіс, який об'єднає інформацію про всі спортивні установи, дитячі спортивні школи, тренерів, усі федерації під одним доменом. На ньому також є докладна інформація про роботу спортивних секцій та спортивних залів.

Футбольні поля, спортивні школи та клуби, стадіони і басейни - всі спортивні майданчики зібрані на одній карті. Головний пошук порталу працює за основними параметрами: геолокації спортивних установ і види спорту. Користувачеві зручно орієнтуватися серед спортивних послуг і локацій, знаходити тренерів, профільні федерації і їх представників в регіонах.

Один із співзасновників порталу, засновник "Х-парку" і президент федерації вейкбордингу Юрій Зозуля підкреслив, що карта порталу досить проста і доступна. На ньому навіть можна подивитися, як виглядає та чи інша спортивна локація. А також - вибрати собі персонального тренера.

"За допомогою цього порталу можна дізнатися і про нові види спорту, про які ще кілька років тому в Україні навіть не чули. Це -великий, сучасний майданчик, який допоможе молоді долучитися до занять спортом ", - підкреслив Юрій Зозуля.

Технічну підтримку порталу надала всесвітньо відома кампанія Google. За словами директора з питань взаємодії з органами державної влади Google Україна Олега Якимчука, новий спортивний портал - це великий прорив в інформаційному полі України.

"Наша місія - зробити інформацію про Київ доступною для людей не тільки в Україні, а й в усьому світі. Команда Володимира створила те, чого не було до цих пір в країні. Я думаю, що майбутнє вже прийшло з допомогою mixsport.pro ", - зазначив Олег Якимчук. 

Портал буде постійно оновлювати базу даних, поповнюючи її новими спортивними локаціями, контактами організацій та федерацій, корисною інформацією.

Фільтр новин

Результати чемпіонату України серед жінок (3 тур)

2019-04-27
"Колос"
Бориспіль
3 : 2
12:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
Динамо
Суми
3 : 2
10:00
"СумДУ"
Суми
2019-04-26
"Колос"
Бориспіль
1 : 6
15:00
"Сумчанка"
м. Суми
Динамо
Суми
2 : 12
13:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
2019-04-25
"Колос"
Бориспіль
8 : 0
15:00
"СумДУ"
Суми
ІФК СумДПУ
м. Суми
3 : 8
13:00
"Сумчанка"
м. Суми
2018-10-07
"Колос"
Бориспіль
2 : 0
13:00
Динамо
Суми
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 0
11:00
"СумДУ"
Суми
2018-10-06
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 1
13:00
Динамо
Суми

Ми на ютубі...

Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери