A+ R A-
  07/18  

ХОКЕЙ НА ТРАВІ ЗБЛИЖУЄ НАРОДИ УКРАЇНИ І ОАЕ

У рамках підготовки до Світової ліги хокею на траві ФХТУ провела кілька товариських матчів з кращими спортсменами з Об'єднаних Арабських Еміратів.

21 і 22 липня у Вінниці відбулися товариські матчі між чоловічої збірної України з хокею на траві і клубом з ОАЕ «Sharjah Tigers». У першій грі перемогли наші спортсмени з розгромним рахунком 8:1. У другій грі Фортуна була також на боці українських хокеїстів. Рахунок 5:2 на нашу користь - переконливе тому підтвердження.

А 24 і 25 липня в Сумах вже жіноча збірна України приймала титулованих гостей з Об'єднаних Арабських Еміратів. Перша зустріч запам'яталася шанувальникам хокею на траві винятковим напруженням пристрастей і яскравою видовищністю. Налаштовані на перемогу українки не поступилися натиску гостей зі Сходу. У підсумку - бойова нічия 3:3.

Однак, у другому поєдинку хлопці все ж виявилися сильнішими дівчат і виграли з мінімальним рахунком 2:1.

Напередодні повернення гравців клубу «Sharjah Tigers» на батьківщину з ними зустрівся Президент ФХТУ Юрій Кризький.

«Мені дуже приємно, що гравці з ОАЕ, перебуваючи в Києві, Сумах та Вінниці поринули в позитивну атмосферу спілкування з кращими українськими хокеїстами і любителями спорту, - підкреслив Президент Федерації хокею на траві України Юрій Кризький.

- І важливо, що ми не тільки організували для них спортивні змагання, а й досить велику культурну програму. В тому числі, покатали наших друзів на теплоході по Дніпру. А ще протягом усього цього часу ми багато чому вчилися один в одного.

Адже клуб з ОАЕ «Sharjah Tigers» - одна з найбільш відомих і успішних команд Близькосхідного регіону. Ми постійно говорили про розвиток хокею на траві - цього воістину унікального і атмосферного виду спорту. Переконаний, хокей на траві - це спорт інтелектуалів. Любов до гри на зеленому газоні ще більше здружила наші команди. Одним словом, будемо розвивати контакти, будувати спільні плани, переймати спортивну майстерність один в одного.

Я щиро радий тому, що «тигри» їдуть з України в піднесеному настрої. Однозначно: ця зустріч - початок великого взаємовигідного співробітництва між спортсменами обох держав. Певною мірою, візит клубу «Sharjah Tigers» в Україні можна вважати ознайомчим. Але я думаю, продовженням наших відносин стане підписання договору про взаємовигідну співпрацю.

У ньому ми пропишемо програму подальших спільних дій. Тому що хокей на траві є олімпійським видом спорту, і тут все дуже і дуже серйозно. Нам приємно отримати запрошення в країну, звідки приїхали зарубіжні спортсмени. Будемо готуватися до візиту у відповідь».

Від імені всіх членів Федерації хокею на траві України, а також від імені всіх друзів і партнерів, які допомагали в організації цього візиту, Президент ФХТУ Юрій Кризький подякував керівникам і гравців клубу «Sharjah Tigers» за те, що вони змогли приїхати до нас в гості і запросив їх відвідати нашу країну ще раз - у 2019 році. Адже саме в наступному році українському хокею на траві виповнюється 45 років!

Прощаючись зі спортсменами з ОАЕ, Президент ФХТУ Юрій Кризький вручив керівникам і гравцям клубу «Sharjah Tigers» цінні подарунки - на пам'ять про нашу країну. 

Сергій Коміссаров, ukrpress.info

Фільтр новин

Результати чемпіонату України серед жінок (5 тур)

2019-06-30
"Колос"
Бориспіль
1 : 3
11:00
"Сумчанка"
м. Суми
ІФК СумДПУ
м. Суми
10 : 3
09:00
Динамо
Суми
2019-06-29
"Колос"
Бориспіль
5 : 0
17:00
"СумДУ"
Суми
"Сумчанка"
м. Суми
3 : 0
15:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
2019-06-28
ІФК СумДПУ
м. Суми
6 : 1
17:00
"СумДУ"
Суми
"Сумчанка"
м. Суми
10 : 0
15:00
Динамо
Суми
2019-06-02
Динамо
Суми
4 : 2
11:00
"СумДУ"
Суми
ІФК СумДПУ
м. Суми
1 : 3
09:00
"Колос"
Бориспіль
2019-06-01
ІФК СумДПУ
м. Суми
5 : 1
17:00
"СумДУ"
Суми

Ми на ютубі...

Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери