A+ R A-
  06/18  

У СУМАХ РОЗІГРАЛИ ТРАДИЦІЙНИЙ «КУБОК ЕКО-ПРОДУКТ 2018»

28-30 червня у Сумах провели XV міжнародний дитячий турнір з хокею на траві серед дівчат і хлопців 2005-2006 р.н.

Так часто змінювались екстремальна спека із гострими ігровими моментами та технічно реалізованих гольових моментів, що ігри пролетіли на одному диханні. І лише після того, як пролунав державний гімн, починаєш усвідомлювати, що вже фініш. Але для смутку нема причин, адже, як сказав генеральний директор ТОВ «Завод ЕКО Продукт» Максим ВасильовичКрутій, турніру в наступному 2019 році бути. І вже через рік, всіх нас збере жага перемоги, любов до хокею на траві та торгова марка «Іволжанська». А вечір дружби залишить вдосталь позитивних вражень до наступного разу.

Отже, згідно зіграних ігор команди зайняли місця:

серед хлопців:

1 місце «Старт» Бердичівський р-н (тр. Байдик Денис)

2 місце ХК «Політехнік» Коростень(тр. Машталір Олександр)

3 місце КДЮСШ «Барса» м. Шостка (тр. Яковенко Ігор)

4 місце СДЮШОР ХК «Мінськ » (тр. Мойсеня Андрій)

5 місце «Козаки» м. Суми (тр. Тагієва Діана)

серед дівчат :

1 місце «Торнадо» (тр. Свистюр Олена)

2 місце СДЮШОР ХК «Мінськ» (тр. Алексеюк Наталія)

3 місце «Сумчаночка» (тр. Ткач Наталія)

4 місце «ОДЮСШ» м. Суми (тр. Шаповал Микола, Коломієць Світлана)

5 місце «Україночка» м. Суми (тр. Свистюр Олена, Бондаренко Інна)

6 місце «Смайли» м. Суми (тр. Ткач Наталія, Стеценко Вікторія)

7 місце « Strong girls» м. Суми (тр. Матвєєнко Олена)

8 місце СДЮШОР «Динамо-2004» (тр. Кукарина Наталія) (грали поза конкурсом)

 

Суддівська колегія та оргкомітет змагань визначили кращих гравців турніру в амплуа:

1. Кращий воротар турніру

серед хлопців – Єгоров Андрій (ХК «Політехнік»)

серед дівчат – Гейшалева Олександра (СДЮШОР ХК «Мінськ»)

2. Кращий нападаючий турніру

серед хлопців – Петренко Євген (КДЮСШ «Барса»)

серед дівчат – Москалевич Ольга (СДЮШОР ХК «Мінськ»)

3. Кращий захисник

серед хлопців – Перцев В’ячеслав (СДЮШОР ХК «Мінськ»)

серед дівчат – Гладнєва Дар’я («Сумчаночка»)

4. Кращий гравець турніру

серед хлопців – Бойко Олександр («Старт»)

серед дівчат – Бардакова Марія («Торнадо»)

5. Кращий гравець у своїй команді

• Міняйло Сніжана – «Торнадо» м.Суми

• Тетявкіна Олександра – «Смайли» м.Суми

• Линник Олександра – СДЮШОР «Динамо-2004» м.Суми

• Панасовська Анастасія – «Сумчаночка» м.Суми

• Євсєєва Олеся – СДЮШОР ХК « Мінськ»

• Назаренко Вікторія – «Україночка» м.Суми

• Шпирьонок Валерія – Strong girls м.Суми

• Пєтухова Альона – ОДЮСШ м.Суми

• Петренко Ростислав – КДЮСШ «Барса» м. Шостка

• Стародуб Микита – СДЮШОР ХК « Мінськ»

• Тагієв Владислав – «Козаки» м.Суми

• Рафальський Ренат – ХК «Політехнік» м. Коростень

• Дрончак Віталій – «Старт» Бердичівський р-н 

Фільтр новин

Результати чемпіонату України серед жінок (5 тур)

2018-09-23
"Колос"
Бориспіль
5 : 0
13:00
"СумДУ"
Суми
ІФК СумДПУ
м. Суми
0 : 7
11:00
"Сумчанка"
м. Суми
2018-09-22
"Колос"
Бориспіль
0 : 4
16:00
"Сумчанка"
м. Суми
Динамо
Суми
0 : 10
14:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
2018-09-21
"Колос"
Бориспіль
5 : 2
16:00
Динамо
Суми
"Сумчанка"
м. Суми
12 : 0
14:00
"СумДУ"
Суми

Ми на ютубі...


Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери