A+ R A-
  05/18  

ТРАВНЕВИЙ УЇКЕНД З ХОКЕЮ ВІДБУВСЯ У КИЄВІ

Значна подія відбулася в столиці в суботу, 19 травня. Травневий уїкенд з хокею (Фестиваль хокею) який пройшов за участі Федерацій хокею на траві, зібрав декілька сотень своїх прихильників – від дошколят до пенсіонерів.

Серед почесних гостей – Президент НОК України Сергій Бубка. Він радо привітав учасників, побажав подальших успіхів Федерації хокею на траві України у справі популяризації цього виду спорту. 

Зокрема, Сергій Назарович зазначив: «Приємно бачити на фестивалі учасників різного віку. Насправді ігрові види спорту можуть бути наймасовішими. Це дуже добре, що Федерація хокею на траві проводить такий захід, залучаючи до спорту дітей та молодь. Хай не всі підуть у великий спорт, але заняття спортом – це здоров’я, позитивні емоції, правильний спосіб життя».

Фестиваль проходив за підтримки генерального спонсора АО «НАЦІОНАЛЬНА АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ», спонсора ПАТ «Оболонь», яке пригощало учасників та гостей Фестивалю водою та напоями власного виробництва. Партнери заходу – клубу «СпортЛайф», який провів розіграш місячного абонементу для дорослих та дітей з відвідуванням басейну, бутік-салон «Штрих-код», який надав учасникам та гостям фестивалю подарункові сертифікати на 200 грн та салон одяг «Шаурум». Відбувся розіграш прогулянки на теплоході «Святий Андрій» з романтичною вечерею.

 

«Приємно, що фестиваль відбувся. Це успіх Федерації, а також це нова форма роботи для Федерації. Це динамічний вид спорту, навіть, веселий, він цілком може бути сімейним, як за кордоном. Але мушу зазначити, що Ірландія з населенням 8 млн має 48 полів, Білорусія з населенням 10 млн – 15 полів, а така країна, як Україна – усього два. Тож попереду багато роботи», – розповів Почесний Президент ФХТУ Владлен Ковтун.

У програмі фестивалю – майстер-класи з гри у хокей на траві для учасників різного віку. Заняття провели дівчата-хокеїстки, які спеціально приїхали із Сум. Анастасія Соклакова, Валерія Рудиченко, Єлизавета Яковенко, Вероніка Мовчан, Єлизавета Хрущова – представниці СДЮШОР «Динамо», вихованки прославленого тренера Світлани Макаєвої, із задоволенням ділилися своєю майстерністю з усіма бажаючими пограти у хокей на траві.

Олена Пархоменко, керівник відділу маркетингу ФХТУ зазначила: «Сьогодні тут грали і діти, і їх батьки. Ми б хотіли навчити цій захоплюючий грі усіх, кому це цікаво. Сподіваємося, невдовзі у нас з’явиться своя команда «Кияночка», ми б цього дуже хотіли».

Олена Коротенко, голова Київського регіонального підрозділу ФХТУ розповіла, що проведенню Фестивалю передувала копітка робота з навчальними закладами.

«Ми відвідали дуже багато шкіл, де розповідали дітям, батькам, учителям про хокей на траві і можливість займатися цим видом спорту. Тож дуже раді бачити, наскільки багато людей із задоволенням грають сьогодні», – зазначила вона.

Поділився своїми враженнями Президент ФХТУ Юрій Кризський: «На сьогодні ми досягли своєї мети. Спілкування із дітьми, батьками, гра у хокей на траві – усе дуже позитивно. Фестиваль успішно відбувся. Це результат великої роботи цілої групи людей. Усім, хто його готував і проводив – щира подяка! Але ми не збираємося зупинитися на досягнутому. Такі заходи мають бути системними, тож над цим ми і будемо працювати. Плануємо провести масштабні заходи по всій країні, у всіх областях, аби презентувати свій вид спорту, щоб про нього було відомо і у містах, і в селах. Наша мета  –  залучити до нашого виду спорту якомога більше яскравих позитивних людей». 

Спорт об’єднує!

Прес-служба Федерації хокею на траві України

Фільтр новин

Результати чемпіонату України серед жінок (3 тур)

2019-04-27
"Колос"
Бориспіль
3 : 2
12:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
Динамо
Суми
3 : 2
10:00
"СумДУ"
Суми
2019-04-26
"Колос"
Бориспіль
1 : 6
15:00
"Сумчанка"
м. Суми
Динамо
Суми
2 : 12
13:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
2019-04-25
"Колос"
Бориспіль
8 : 0
15:00
"СумДУ"
Суми
ІФК СумДПУ
м. Суми
3 : 8
13:00
"Сумчанка"
м. Суми
2018-10-07
"Колос"
Бориспіль
2 : 0
13:00
Динамо
Суми
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 0
11:00
"СумДУ"
Суми
2018-10-06
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 1
13:00
Динамо
Суми

Ми на ютубі...

Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери