A+ R A-
  05/18

СУМСЬКІ ХОКЕЇСТКИ ЗБЕРЕГЛИ МІСЦЕ В ДИВІЗІОНІ ТРОФІ КУБКУ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ЧЕМПІОНІВ

18-21 травня у Дубліні проходив розіграш кубка європейських чемпіонів серед жіночих команд.

Серед учасників другого за силою дивізіону клубного чемпіонату України був і сумський МСК «Сумчанка». Наші дівчата у групі грали з суперницями з Англії, Чехії та Білорусі. У першій грі сильнішими були англійки з Holcombe HC 0:4. У другый украънки переграли чешок з HC Slavia Praha 4:1 (рахунок відкрили чешки на 14-ій хвилині. До кінця першої половини рахунок був уже на користь наших: на 28-ій хвилині відзначилася Юлія Шевченко, за хвилину - Ольга Гончаренко. У четвертому періоді наші забили ще двічі: на 47-й хвилині - Оксана Пономаренко, за 10 хвилин - Ольга Куровська). Третій матч із гродненським «Ритмом» з Білорусі завершився в нічию 3:3 (рахунок відкрили білоруски на 6-ій хвилині. На початку другого періоду, на 17-ій хвилині, забила наша Вікторія Стеценко. У кінці першої половини суперниці знову попереду, але на 40-й хвилині Вікторія Стеценко знову зрівнює рахунок. За пару хвилин знову попереду білоруски, а за п'ять хвилин до кінця Вікторія Стеценко поставила крапку в грі, забивши свій третій м'яч).

Набравши однакову кількість очок із білорусками, «Сумчанка» завдяки гіршій різниці забитих і пропущених м’ячів посміла у групі третє місце. Першими були англійки.

У матчі за п’яте місце наші дівчата мінімально програли господаркам змагань із HC Monkstown 0:1. У підсумку шосте місце і наступного року українки знову будуть штурмувати дивізіон Трофі.

У фіналі грали Holcombe HC та переможці іншої групи Junior FC з Іспанії. Виграли англійки 1:1 (4:2 по булітам). Третє місце посіли білоруски, які обіграли росіянок з CSP Krylatskoye 5:4. Вилетіли з дивізіону Трофі чеська «Славія» та французький «Лілль».