A+ R A-
  02/18

«СУМЧАНКА» ПРОБИЛАСЯ У ПІВФІНАЛ КУБКА ЄВРОПЕЙСЬКИХ ЧЕМПІОНІВ

Сьогодні, 24 лютого, в Данді (Шотландія) завершується груповий турнір в Кубку європейських чемпіонів з індорхокею серед жіночих команд.

МСК «Сумчанка» після двох прикрих поразок на старті сьогодні зустрічалася з гродненським «Ритмом» із Білорусі.

Весь перший тайм на майданчику точилася рівна гра, обидві команди мали свої шанси на успіх, але не скористалися ними. Тільки на 17-ій хвилині Юлія Шевченко після дальнього пасу Катерини Самоходченко поборолися з голкіпером і забила перший м'яч.

На 22-ій хвилині після помилки суперниці м'яч опинився у Юлії Шевченко, яка відпасувала на вільну Оксану Пономаренко, що розстріляла ворота білорусок - 2:0. Через хвилину після дальнього пасу відзначилася Ольга Гончаренко.

За 8 хвилин до кінця білоруски замінили воротаря на шостого польового гравця, але безуспішно...

У підсумку 3:0 - впевнена перемога наших дівчат, які з другого місця пробилися в півфінал, бо в іншому матчі голландська команда AH & BC Amsterdam обіграла швейцарок з HC Rotweiss Wettingen з рахунком 3:1. Маючи з останніми по 7 очок, у наших виявилася краща різниця забитих/пропущених м’ячів.

У півфіналі, який пройде сьогодні ж, о 20.00, наші зустрінуться з переможцем групи А, який ще не визначився.