A+ R A-
  02/18

СУМСЬКІ ХОКЕЇСТКИ МІНІМАЛЬНО ПРОГРАЛИ ГОЛЛАНДКАМ

Сьогодні, 23 лютого, в Данді (Шотландія) МСК «Сумчанка» відіграла другий матч у розіграші кубка європейських чемпіонів.

Після прикрої поразки на старті від швейцарок, наші дівчата з точно таким же рахунком програли і фаворитам турніру - AH & BC Amsterdam з Голландії, які в першому поєдинку обіграли білоруський «Ритм» з Гродно 2:0.

Рахунок вже на першій хвилині відкрили суперниці - відзначилася Феліс Альберс. Вони ж продовжували тиснути, але на 10-ій хвилині рахунок зрівняла Оксана Пономаренко. Не минуло й хвилини, як голландки знову попереду після голу Шарлотт Веги. А на 16-ій хвилині Феліс Альберс оформила дубль - 3:1.

На 23-й хвилині, після розіграшу кутового штрафного, забила Юлія Шевченко. На 31-ій хвилині Шарлотт Вега слідом за своєю партнеркою по команді також робить дубль. За 4 хвилини Юлія Шевченко знову скорочує відставання до мінімуму після кутового. Незважаючи на всі зусилля, рахунок залишився 4:3 на користь голландок.

В іншому матчі «Ритм» обіграв HC Rotweiss Wettingen 2:1.

Після двох турів у AH & BC Amsterdam - 10 очок, у швейцарок і білорусок - по 6, у наших - 2.

Завтра наші зустрінуться з білорусками. Для продовження боротьби за медалі потрібно перемагати і сподіватися на перемогу голландок в матчі зі швейцарками.