A+ R A-
  02/18

«СУМЧАНКА» СТАРТУВАЛА З ПРОГРАШУ НА КУБКУ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ЧЕМПІОНІВ

Сьогодні, 23 лютого, в Шотландії стартував Кубок європейських чемпіонів з індорхокею серед жіночих команд.

У ньому бере українська команда МСК «Сумчанка». У першій грі наші зустрічалися зі швейцарками з HC Rotweiss Wettingen.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі (шанси забити були у обох команд) до 18-ї хвилині, коли після сольного проходу Карін Бугманн швейцарки відкрили рахунок. За хвилину вона ж забила другий гол. А вже в компенсований арбітрами час після кутового штрафного оформила хет-трик - 3:0.

На 22-ій хвилині після кутового один м'яч відіграла Юлія Шевченко. Після цього було ще кілька моментів, але нашим відверто не щастило. На 34-ій хвилині після кутового відзначилася Катерина Шокаленко. А ще за хвилину рахунок став вже рівним, - після провалу в обороні швейцарок пас Катерини Шокаленко знайшов Юлію Шевченко, яка сам на сам обіграла голкіпера.

Проте на 39-й хвилині швейцарки знову вийшли вперед після голу Тамари Трьош. Наші стали грати в шість польових гравців, але без шансів - 3:4.

Сьогодні «сумчанки» ще зустрінуться з AH & BC Amsterdam (Голландія), а завтра з ХК «Ритм» (Гродно, Білорусь).