A+ R A-
  02/18

ЗБІРНА УКРАЇНИ РОЗБИЛА РОСІЯНОК

У другій грі на чемпіонаті світу з індорхокею збірна України обіграла Росію.

Сьогодні, 7 лютого, ігровий день на чемпіонаті світу з індорхокею в Берліні закривали жіночі збірні Росії та України. Після перших матчів команди були в різному становищі - у наших перемога над австралійками 4:3, у росіянок - розгром від німкень 1:8.

Рахунок відкрили росіянки - на 2 хвилині забила Антоніна Орлова, на 16 - Ксенія Корольова подвоїла перевагу. Однак під кінець тайму, буквально за хвилину Оксана Пономаренко та Марина Хілько зрівнюють рахунок.

На 2 хвилині другої половини Яна Ворушило виводить Україну вперед. Через 5 хвилин росіянки зусиллями Світлани Єрошиної вирівнюють становище, а потім знову виходять вперед завдяки голу Валерії Борисової. Однак на 29 хвилині два голи від Оксани Пономаренко та Яни Ворушило, - і знову Україна веде в рахунку. А на 33 хвилині Ольга Гончаренко поставила крапку в цьому драматичному матчі - 6:4. Знову камбек від нашої команди.

Інші матчі 2 туру:

Німеччина – Намібія 12:0

Чехія – Австралія 1:2

За підсумками двох турів у групі В лідирують німкені і українки - по 6 очок. У чешок і австралійок - по 3 очки. В аутсайдерах - росіянки і намібійкі - по 0 очок.

Яна Ворушило з 5 голами ділить перше місце в гонці бомбардирів з чешкою Адель Леховцовою.