A+ R A-
  01/18

УКРАЇНКИ НЕ ПРОБИЛИСЯ В ПІВФІНАЛ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ (ФОТО)

Сьогодні, 20 січня, в Празі завершився груповий турнір чемпіонату Європи з індорхокею серед жіночих команд.

Збірна України грала з господарками чемпіонату, які учора несподівано обіграли німкень 4:3.

Рахунок у матчі відкрили наші - на 8-ій хвилині відзначилася Яна Ворушило. Однак у другому таймі завдяки двом голам Аделі Леховцової (28 і 38 хвилини) чешки вирвали перемогу 2:1.

В іншому матчі дня німкені обіграли росіянок 4:2. Таким чином, у півфінал вийшли Німеччина і Чехія, які набрали по 6 очок. З іншої групи за медалі поборються Нідерланди і Білорусь.

У наших і росіянок - по 3 очки, і далі вони будуть битися за те, щоб залишитися в еліті єврохокею, проти Швейцарії та Польщі. Вже сьогодні о 18.40 на наших дівчат чекають швейцарки, а завтра – об 11.00 – польки.