A+ R A-
  11/17  

НАВЧАЄМОСЯ СПОРТИВНОМУ МЕНЕДЖМЕНТУ

Представники ФХТУ на чолі з її директором Юрієм Кризським взяли участь у навчальному семінарі, що проводився 14 листопада з ініціативи Мінустерства молоді та спорту України.

Учасників семінару привітали міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, а також перший заступник міністра молоді та спорту Ігор Гоцул.

Тема семінару: «Робота з медіа і ТБ. Тайм-менеджмент. Підготовка до продажу та ведення переговорів».

У ході роботи семінару розглядалися такі питання, як нематеріальна мотивація персоналу, нові можливості а організації навчально-тренувальних зборів, міжнародні грантові можливості спортивних федерацій, використання соціальної реклами як способу поширення олімпійських цінностей та популяризації видів спорту. 

Серед спікерів – такі знані фахівці, як Юрій Шаповалов (співзасновник та генеральний директор Podium SMG), Олександр Борисенко (співзасновник, креативний і медіа-директор Podium SMG), Олексій Яновський та Евеліна Хмелевська – співзасновники навчального проекту «Вища школа комунікації», Ганна Радченко – генеральний директор «Sport Consulting Pro», Андрій Вілянський – виконавчий директор Smartsport.com, Наталія Радчук – начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства молоді та спорту Укріїни, Ганна Сорокіна – начальник управління олімпійського руху Національного олімпійського комітету України. 

Усі учасники семінару отримали сертифікати за підписами Ігоря Жданова, Сергія Бубки, Іллі Шевляка та Олексія Яновського.

Прес-служба ФХТУ

Фільтр новин

Результати чемпіонату України серед жінок (4 тур)

2018-06-17
Динамо
Суми
0 : 5
11:30
ІФК СумДПУ
м. Суми
2018-06-16
"Сумчанка"
м. Суми
6 : 1
11:30
"Колос"
Бориспіль
2018-06-15
"Колос"
Бориспіль
2 : 1
17:30
ІФК СумДПУ
м. Суми
2018-06-14
"Колос"
Бориспіль
8 : 2
17:30
Динамо
Суми
2018-04-29
"Колос"
Бориспіль
9 : 0
12:00
Динамо
Суми

Ми на ютубі...


Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери