A+ R A-
  11/17  

У ШОСТЦІ ВІДБУВСЯ ХІ МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР ПАМ'ЯТІ О.М.ФЕДОРЕНКА (ФОТО)

17-19 листопада у Шостці в одинадцяте провели турнір з індорхокею пам'яті Федоренко О.М.

У Шостці 17-19 листопада відбувся турнір з індорхокею, присвячений пам’яті Олександра Михайловича Федоренко – тренера, засновника цього виду спорту у Шостці.

Турнір проводиться з 2007 року і став уже традиційним. Перед змаганнями друзі Олександра Федоренко, його колишні вихованці, ветерани спорту вшанували його пам’ять на місці поховання. Це також уже стало традицією.

«Уже ХІ  раз  ми проводимо турнір з індорхокею, присвячений пам’яті нашого тренера Олександра Федоренко, - розповів Ігор Яковенко, тренер шосткінської ДЮСШ, - Були цікаві матчі, несподівані результати, зустрічі старих друзів, нові цікаві знайомства. Але найголовніше, що атмосфера дружби, бажання зустрічатися не полишають наш турнір. Думаю, ми будемо розширювати географію його учасників. А цього разу до Шостки прибули команди з Білорусі (Брест, Гомель, Мінськ), Бердичева та Сум. Це наші друзі-суперники, з якими цікаво грати і розвиватися».

У свою чергу, заступник директора ХК «Мінськ» Юрій Ковтун зазначив: «Душею я українець, шосткінець, Олександр Михайлович був моїм тренером. З Україною у мене багато зв’язків. Павло Мазур, Світлана Макаєва – це ті люди, з якими я пройшов свій хокейний шлях, тому я дуже радий, що наші команди беруть участь у цьому турнірі, я дуже радий бути тут. Як бачимо, кордонів для хокею не існує! І мені хочеться побажати своїм співвітчизникам успіху на шляху розвитку нашого виду спорту!»

Директор ФХТУ Юрій Кризський, який був присутній на турнірі, поділився своїми враженнями: «Чудова організація, дружня атмосфера, цікава гра! Турнір успішно відбувся і залишив найкращі враження!»

Тепер повернемося до турніру. За підсумками трьох днів, беззастережну перемогу здобула команда «Старт» з Бердичівського району. Другими фінішували юнаки з Мінська. Сюрприз піднесла команда господарів, КДЮСШ «Барса». Якщо турнір проводився серед юнаків та дівчат 2001 року народження та молодших, то основу шосткінської команди складали гравці 2003-2004 року народження. І ці молоді хлопці дали справжній бій старшим товаришам. В результаті шосткинці стали бронзовими призерами. Порадували своєю грою тренерів, батьків та вболівальників. Трохи присоромили хлопців і команда дівчат «Динамо» з Сум. Сумчанки показали хлопцям, як треба грати в хокей, і посіли високе четверте місце, випередивши кілька команд юнаків.

Взагалі турнір пройшов в більш-менш рівній боротьбі. Майже половина зустрічей закінчилася з перевагою в один-два м'ячі. Так що склад учасників був рівним. Можливо, команди Бердичева і Мінська виглядали сильніше. Після другого дня змагань проводилися конкурси на кращого виконавця пенальті, кращого виконавця булітів, кращого воротаря з відбиття пенальті і булітів, хто швидше проведе м'яч навколо волейбольного майданчика.

Краще за всіх пенальті виконав гравець команди «Старт» Шурабура Владислав, а більше всіх відбив пенальті воротар з Бреста Саба Артем. Буліти краще за всіх виконав гравець з Бреста Трофимчук Олексій, а серед воротарів в серії булітів був воротар з Сум Гаранін Денис. Швидше за всіх провів м'яч навкруг волейбольного майданчика гравець ХК «Мінськ» Хатильов Денис.

А завершився турнір товариською грою між збірною гравців і командою, складеною з тренерів і суддів. Тренери і судді показали клас, не давши юним вихованцям жодних шансів. Наставники продемонстрували гарний комбінаційний хокей, швидку гра в пас, хитромудрі комбінації, приховані елегантні передачі тощо. Численні глядачі супроводжували кожен гарний момент оплесками. Всі отримали море задоволення. Молодь теж намагалася, видно було, що учні швидші вчителів. Але досвід і клас переміг з рахунком 7-2. У серії булітів тренери теж були сильнішими 4-2.

Підсумки турніру:

1. «Старт» Бердичівський район тр. Мокрицький Євген, Черкас Андрій

2. СДЮСШОР ХК «Мінськ» (юнаки) тр. Станілевіч Олексій, Габріневіч Павло

3. КДЮСШ «Барса» тр. Махотке В'ячеслав, Яковенко Ігор, Мороз Ілля

4. СДЮСШОР «Динамо» м.Суми (дівчата) тр. Матвієнко В.

5. СДЮСШОР м.Брест тр. Махначьов Олександр

6. СДЮСШОР м.Гомель тр. католиків Геннадій

7. СДЮСШОР «Динамо» м.Суми (юнаки) тр. Тагієва Діана

8. «Сумчаночка» м. Суми тр.Кукаріна Наталя

9. СДЮСШОР ХК «Мінськ» (дівчата) тр. Матусевич Ольга

Поради тренера юним сумчаночкам дуже важливі!

Команда «Гомель» (Біларусь)

Юні судді Дмитро Бодашко та Єгор Махотков (Шостка) з майбутніми зірками індорхокею Євгенією Клим та Юлією Дубовиченко («Сумчаночка»)

Воротар – це сила!

 

Вболіваємо за своїх

Від турніру – найкращі враження!

Фільтр новин

Результати чемпіонату України серед жінок (3 тур)

2019-04-27
"Колос"
Бориспіль
3 : 2
12:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
Динамо
Суми
3 : 2
10:00
"СумДУ"
Суми
2019-04-26
"Колос"
Бориспіль
1 : 6
15:00
"Сумчанка"
м. Суми
Динамо
Суми
2 : 12
13:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
2019-04-25
"Колос"
Бориспіль
8 : 0
15:00
"СумДУ"
Суми
ІФК СумДПУ
м. Суми
3 : 8
13:00
"Сумчанка"
м. Суми
2018-10-07
"Колос"
Бориспіль
2 : 0
13:00
Динамо
Суми
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 0
11:00
"СумДУ"
Суми
2018-10-06
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 1
13:00
Динамо
Суми

Ми на ютубі...

Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери