A+ R A-
  11/17  

МІНЧАНИ ТА СУМЧАНКИ ВИГРАЛИ "СУМСЬКУ ОСІНЬ"

15-17 листопада в Сумах проходив XVI міжнародний дитячий турнір з індорхокею «Сумська осінь» серед дівчат та юнаків 2005 р.н.

У змаганнях брали участь 12 команд. У чоловічому турнірі грали сумські «Козаки», СДЮШОР ХК «Мінськ» м.Мінськ, КДЮСШ «Барса» м Шостка, «Старт» Бердичівський р-н, Житомирська ОКДЮСШ ФСТ «Спартак» і СДЮШОР «Динамо» м. Суми (старші дівчата, які грали поза конкурсом). У жіночих змаганнях: п’ять сумських команд – «Торнадо», «Сумчаночка», «Блискавка», «Україночка» та «Смайли» та СДЮШОР ХК «Мінськ» м.Мінськ.

Ігри проходили по колу протягом трьох днів. Перші дні – у ФОК «Динамо», фінальний день – в манежі СумДУ.

У підсумку серед хлопчиків перемогу здобула команда з Мінська, яка набрала 10 очок, поступившись лише старшим дівчатам і зігравши в нічию з житомирськими «спартаківцями». Другими стала команда «Старт» з Бердичівського району з 9 очками (вони, до речі, єдині, хто зуміли обіграти дівчат), а поступилися тільки чемпіонам. «Бронза» дісталася шосткинцям із КДЮСШ «Барса» – 6 очок.

Серед дівчат відразу три команди набрали по 12 очок – «Торнадо», «Сумчаночка» і мінчанки. В такому порядку вони і розмістилися на п’єдесталі пошани завдяки більшій кількості забитих м’ячів в особистих зустрічах.

Кращими гравцям команд визнані: «Блискавка» — Євгенія Дорошенко, «Старт» — Назар Катеруша, «Сумчаночка»  — Анастасія Жидченко, КДЮСШ  «Барса» — Максим Кляпчук, СДЮШОР ХК « Мінськ» — Ольга Кудермаева, «Козаки» — Максим Українець, «Україночка» — Маргарита Михайлюк, СДЮШОР «Динамо» — Катерина Генсеровська, житомирської ОКДЮСШ «Спартак» — Денис Лісовський, «Торнадо» — Дар’я Казбан, СДЮШОР ХК « Мінськ» — Єгор Бровкін, «Смайли» — Єва Адамова.

Суддівська колегія та оргкомітет змагань визначили кращих гравців турніру: самий технічний гравець серед хлопців Євген Петренко (КДЮСШ «Барса» м. Шостка), самий технічний гравець серед дівчат Валерія Стародуб («Сумчаночка» м. Суми), кращий воротар турніру серед хлопців Олексій Лук’янов (СДЮШОР ХК «Мінськ»), кращий воротар турніру серед дівчат Олександра Гейшалева (СДЮШОР ХК «Мінськ»), кращий захисник серед хлопців Віталій Дончак («Старт» Бердичівський р-н), кращий захисник серед дівчат Дар’я Гладнєва («Сумчаночка» м. Суми), кращий нападаючий серед хлопців Нікіта Стародуб (СДЮШОР ХК «Мінськ»), кращий нападаючий серед дівчат Тетяна Луценко («Торнадо» м. Суми) кращий гравець турніру «Сумська осінь – 2017»  серед хлопців Олександр Бойко («Старт» Бердичівський р-н), кращий гравець серед дівчат Ксенія Колесник («Торнадо» м. Суми).

Титул «Містер турніру» отримав Арсеній Кутир («Козаки» м. Суми), «Міс турніру» — Вікторія Назаренко («Україночка» м. Суми).

Фільтр новин

Результати чемпіонату України серед жінок (2 тур)

2017-10-15
"Колос"
Бориспіль
3 : 0
12:00
Динамо
Суми
2017-10-14
"Сумчанка"
м. Суми
5 : 2
14:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
2017-10-13
"Колос"
Бориспіль
0 : 5
16:00
"Сумчанка"
м. Суми
2017-10-12
"Колос"
Бориспіль
1 : 0
16:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
Динамо
Суми
0 : 13
14:00
"Сумчанка"
м. Суми

Ми на ютубі...


Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери