A+ R A-
  11/17  

У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДУЮТЬ ПОЛЕ ДЛЯ ХОКЕЮ НА ТРАВІ

Минулого тижня Почесний Президент ФХТУ Владлен Ковтун та Директор ФХТУ Юрій Кризький відвідали Черкаси, де відбулося конструктивне спілкування як із спортсменами та тренерами, так і з адміністрацією міста, зокрема, із заступником мера міста Черкаси Ігорем Коломойцем. Зустрічав та супроводжував гостей тренер юнацької команди, а також збірної команди Черкаської області Анатолий Бухольский.

Як відзначив Юрій Кризький, плани Федерації цілком збігаються з планами міської влади Черкас щодо розвитку спортивної інфраструктури міста.

В свою чергу, Ігор Коломоець повідомив: «Насправді, ми планували найближчим часом створити спортивний майданчик в одному із міських парків. Враховуючи потребу міста і Федерації у полі для гри в хокей на траві, про що ми говорили під час зустрічі з представниками Федерації, було вирішено спільними зусиллями таке поле обладнати. Адже хокей на траві популярний у Черкасах, ми пишаємося тим, що збірна команда Черкаської області є Бронзовим призером Чемпіонату України серед чоловічих команд вищої ліги та срібним призером кубку України з хокею на траві. Місто виділить кошти на відбудову поля. Парк, де планується обладнати поле, знаходиться на перетині трьох загальноосвітніх шкіл, це близько двох тисяч учнів. Тож ми маємо надію, що з появу поля учні і молодь почнуть активніше залучатися до гри у хокей, до здорову способу життя».

 

Прес-служба ФХТУ

Фільтр новин

Результати чемпіонату України серед жінок (2 тур)

2018-10-07
"Колос"
Бориспіль
2 : 0
13:00
Динамо
Суми
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 0
11:00
"СумДУ"
Суми
2018-10-06
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 1
13:00
Динамо
Суми
ІФК СумДПУ
м. Суми
3 : 0
11:00
"СумДУ"
Суми
2018-10-05
"Колос"
Бориспіль
0 : 2
16:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
Динамо
Суми
4 : 1
12:00
"СумДУ"
Суми

Ми на ютубі...


Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери