A+ R A-
  10/17  

ГРА, ПЛАНИ, СПОДІВАННЯ (ФОТО)

II тур жіночого чемпіонату з хокею на траві зібрав представників з багатьох регіонів України – тих, кому небайдужа доля цього захоплюючого виду спорту, а тому виникла чудова нагода не тільки насолоджуватись грою дівчат, а ще й поспілкуватися, у якійсь мірі посперечатися (бо точки зору на одне й те ж питання у фахівців не завжди співпадають, і це нормально), а головне – висловити найщиріші думки й сподівання, обговорити спільні плани.

 

Ігрові моменті зустрічі запеклих суперниць – команд ХК «Колос» Бориспіль та МСК «Сумчанка» Суми. 

Президент ХК «Колос» Бориспіль Віктор Щегель пильно спостерігає за грою своїх дівчат. Сьогодні вони приймають жіночі команди на своєму оновленому полі.

Світлана Макаєва – тренер МСК «Сумчанка». Світлана Миколаївна відзначила, що вкрай необхідно піднімати регіони, розвивати інфраструктуру. «Без цього повноцінного Чемпіонату України не буде, – впевнена вона. – А ще треба пам’ятати, що попереду Чемпіонати Світу та Європи, і до них необхідно повноцінно готуватися». 

Підтримаємо своїх!

Ця гра закінчилися більш, ніж переконливою перемогою «Сумчанки» -  0:5. Що після гри говорить своїм вихованицям «у тісному колі» Світлана Макаєва – повна таємниця для сторонніх...

Юні хокеїстки, тренер з Голандії Мішель Делонге, суддя Юлія Ус та директор ФХТУ Юрій Кризький обмінюються враженнями, яких сьогодні вистачало!  

Мішель Делонге не вперше в Україні. Йому дуже подобається працювати з сумськими хокеїстками. «Така техніка, такий потенціал, така зіграність! Це вражає. Український хокей на траві необхідно підтримувати і розвивати!», – сказав Мішель під час нашої бесіди. 

Олег Дьогтяр очолив відокремлений підрозділ ФХТУ в Одесі. «Створення таких підрозділів – один з найважливіших кроків на шляху розвитку українського хокею на траві. У перспктиві ми б хотіли бачити у себе і жіночу, і чоловічу команди», – відзначив він. 

Владлен Ковтун вважає, що необхідно розробити програму з підготовки суддів. Цю думку підтримує і Світлана Макаєва. «Необхідно затвердити план з підготовки суддів і звернутися до Федерації з проханням про виділення коштів на підготовку суддів», – підкреслила вона. 

Олександр Машталір висловив думку, що треба гідно оплачувати роботу суддів. «Судді за гру повинні отримувати мінімум 500 гривень. Гідні гроші – це гідний рівень», – вважає досвідчений фахівець. 

Головний тренер ХК «Олімпія Колос Секвойя», Вінниця, головний тренер Національної збірної команди України Павло Мазур упевнений, що вкрай необхідно зміцнювати і розвивати матеріально-технічну базу. «Білорусь при наявності восьми областей має 10 полів, Польща більше 12. Для такої держави, як Україна мати три поля – це дуже мало. З такою базою ми не можемо проводити міжнародні змагання. Розвивати мтб і залучати дітей до гри в хокей на траві, готувати тренерські кадри, особливо ті, що працюватимуть з дітьми – ось що треба негайно робити. А ще забезпечити людям гідний рівень заробітних плат», – поділився своїми думками Павло Михайлович.

Прес-служба ФХТУ

Фільтр новин

Результати чемпіонату України серед жінок (2 тур)

2018-10-07
"Колос"
Бориспіль
2 : 0
13:00
Динамо
Суми
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 0
11:00
"СумДУ"
Суми
2018-10-06
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 1
13:00
Динамо
Суми
ІФК СумДПУ
м. Суми
3 : 0
11:00
"СумДУ"
Суми
2018-10-05
"Колос"
Бориспіль
0 : 2
16:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
Динамо
Суми
4 : 1
12:00
"СумДУ"
Суми

Ми на ютубі...


Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери