A+ R A-
  10/17  

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ ТРЕНЕРСЬКОГО АКТИВУ ФЕДЕРАЦІЇ

У Києві відбулося засідання робочої групи тренерського активу Федерації хокею на траві України.

Серед присутніх були представгики з різних регіонів України, тренери, зірки хокею на траві минулих років, люди, які не словом , а ділом підтримують розвиток цього виду спорту – Владлен Ковтун, Юрій Кризський, Олександр Машталір, Сергій Оніщенко, Іван Калайда, Олександр Кирилюк, Марія Гандабура, Нателла Красникова, Наталія Васюкова, Аркадій Карпович, Орест Карпович, Сергій Журавльов, Олег Дьогтяр. На засідання був запрошений директор департаменту олімпфійського спорту Міністерства молоді та спорту України Роман Вірастюк.

Подякувавши всім, хто прибув обговорити нагальні проблеми розвитку хокею на траві в Україні, Директор ФХТУ Юрій Кризський запропонував розглянути наступні питання:

1. Про залучення тренерських активів до відновлення виду спорту в регіонах.

2. Про перспективи відкриття відділень з хокею на траві в ДЮСШ та секціях цього напрямку.

3. Про залучення студентської молоді до занять з хокею на траві.

Юрій Кризський висловив своє бачення вирішення проблеми щодо залучення тренерських активів до відновлення виду спорту в регіонах. Він упевнений, що необхідно активізувати роботу ФХТУ з підготовки тренерських кадрів. 

Олександр Машталір у своєму виступі акцентував увагу на необхідності залучення студентської молоді до занять з хокею на траві. 

Сергій Оніщенко говорив про перспективи відкриття відділень з хокею на траві в ДЮСШ та секціях цього напрямку.  

Аркадій Карпович вважає, що на на засіданні були визначені больові точки, основновні проблеми, такі як відсутність стадіону у Києві, по суті, відсутність технічної бази для реалізації ідеї розвитку, проблеми з придбанням необхідного спортінвентаря, є проблеми з кадрами. Цілком підтримує цю позицію і Олександр Кирилюк. 

Але визначити проблеми – це зробити перший крок на шляху їх вирішення, тож на засіданні робочої групи було прийнято рішення звернутися з клопотанням до Мінмолодьспорту щодо вирішення питання відкриття відділень з хокею на траві в містах Луцьку та Кропивницькому; активізувати діяльність ФХТУ по відродженню хокею на траві в Волинський, Кіроворгадській, Одеській областях та місті Києві. А також було затверджено ініціативну групу у складі Аркадія Карповича, Олега Дьогтяря, Олександра Кирилюка щодо залучення студентської молоді для занять хокеєм на траві на базі учбових закладів України.

Прес-служба Федерації хокею на траві України

Фільтр новин

Результати чемпіонату України серед жінок (2 тур)

2018-10-07
"Колос"
Бориспіль
2 : 0
13:00
Динамо
Суми
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 0
11:00
"СумДУ"
Суми
2018-10-06
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 1
13:00
Динамо
Суми
ІФК СумДПУ
м. Суми
3 : 0
11:00
"СумДУ"
Суми
2018-10-05
"Колос"
Бориспіль
0 : 2
16:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
Динамо
Суми
4 : 1
12:00
"СумДУ"
Суми

Ми на ютубі...


Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери