A+ R A-
  09/17  

ЧОЛОВІЧИЙ ЧЕМПІОНАТ СТАРТУЄ НАСТУПНОГО ТИЖНЯ

Став відомий розклад осінньої частини чемпіонату України серед чоловічих команд.

Як і у жінок, у чоловічому турнір також додалася одна команда – це вінницька «Авангард-Олімпія».

Усі тури пройдуть у Вінниці, а перший стартує вже 15 вересня. Восени пройде три тури.

Календар ігор чемпіонату України з хокею на траві серед чоловічих команд  вищої ліги сезону 2017-2018р.р.

Осіння частина

І тур, 14-18.09.2017р.

15.09.2017р.

ХК»ЖДУ –БКПЕП – Старт» Бердичівський р-н - вихідний

11.00  ХК « Політехнік» Коростень - –« ШВСМ – Олімпія» Вінниця

13.00 «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця -  – зб. Черкаської обл..

15.00 «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці  -  «Авангард – Олімпія» Вінниця

17.00   ХК«ОКС – ШВСМ » Вінниця - зб. Кривий Ріг

16.09.2017р.

«Авангард – Олімпія» Вінниця – вихідний

11.00 ХК»ЖДУ –БКПЕП – Старт» - «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця

13.00 ШВСМ – Олімпія» Вінниця -  зб. Кривий Ріг

15.00  зб. Черкаської обл.. - ХК « Політехнік» Коростень

17.00 ХК«ОКС – ШВСМ » Вінниця - «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці

17.09.2017р.

зб. Кривий Ріг – вихідний

10.00 «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці - ХК « Політехнік» Коростень

11.45 « ШВСМ – Олімпія» Вінниця - зб. Черкаської обл..

13.30 «Авангард – Олімпія» Вінниця - «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця

15.15 ХК«ОКС – ШВСМ » Вінниця - ХК»ЖДУ –БКПЕП – Старт»

ІІ тур, 05 - 09.10.2017р.

06.10.2017р.

«ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці – вихідний

10.00 « ШВСМ – Олімпія» Вінниця - «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця

12.00 «Авангард – Олімпія» Вінниця - зб. Кривий Ріг

14.00 зб. Черкаської обл.. - ХК»ЖДУ –БКПЕП – Старт»

16.00  ХК«ОКС – ШВСМ » Вінниця - ХК « Політехнік» Коростень

07.10.2017р.

«ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця – вихідний

10.00 ХК « Політехнік» Коростень - ХК»ЖДУ –БКПЕП – Старт»

12.00 «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці - « ШВСМ – Олімпія» Вінниця

14.00 зб. Кривий Ріг -   зб. Черкаської обл..

16.00 ХК«ОКС – ШВСМ » Вінниця - «Авангард – Олімпія» Вінниця

08.10.2017р.

ХК « Політехнік» Коростень – вихідний

10.00 «Авангард – Олімпія» Вінниця -   зб. Черкаської обл..

11.45 «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці - ХК»ЖДУ –БКПЕП – Старт»

13.30 зб. Кривий Ріг - «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця

15.15 ХК«ОКС – ШВСМ » Вінниця - « ШВСМ – Олімпія» Вінниця

ІІІ тур, 19-23.10.2017р.

20.10.2017р.

зб. Черкаської обл. – вихідний

10.00 ХК « Політехнік» Коростень - «Авангард – Олімпія» Вінниця

12.00  ХК»ЖДУ –БКПЕП – Старт» - « ШВСМ – Олімпія» Вінниця

14.00  зб. Кривий Ріг -  «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці

16.00 ХК«ОКС – ШВСМ » Вінниця - «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця

21.10.2017р.

«ШВСМ – Олімпія» Вінниця – вихідний

10.00 «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця - «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці

12.00 ХК « Політехнік» Коростень  - зб. Кривий Ріг

14.00 - ХК»ЖДУ –БКПЕП – Старт» - «Авангард – Олімпія» Вінниця

16.00 ХК«ОКС – ШВСМ » Вінниця  - зб. Черкаської обл..

22.10.2017р.

ХК«ОКС – ШВСМ » Вінниця – вихідний

10.00 «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця - ХК « Політехнік» Коростень

11.45 зб. Черкаської обл..  -  «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці

13.30 - ХК»ЖДУ –БКПЕП – Старт» - зб. Кривий Ріг

15.15 « ШВСМ – Олімпія» Вінниця - «Авангард – Олімпія» Вінниця

Головний суддя туру має право за домовленістю з господарями змагань змінювати час початку ігор. При цьому необхідно попередити про це команди

Федерація хокею на траві України

Фільтр новин

Результати чемпіонату України серед жінок (2 тур)

2017-10-15
"Колос"
Бориспіль
3 : 0
12:00
Динамо
Суми
2017-10-14
"Сумчанка"
м. Суми
5 : 2
14:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
2017-10-13
"Колос"
Бориспіль
0 : 5
16:00
"Сумчанка"
м. Суми
2017-10-12
"Колос"
Бориспіль
1 : 0
16:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
Динамо
Суми
0 : 13
14:00
"Сумчанка"
м. Суми

Ми на ютубі...


Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери