A+ R A-
  06/17  

ВІННИЧАНИ ВИГРАЛИ ДОМАШНІЙ ЧЕЛЕНДЖЕР

2-5 червня Вінниця вперше в історії приймала євро кубкові змагання.

У Центральному парку ім. Горького відбувся чемпіонат Європи з хокею на траві серед клубних команд, група Челенджер 1.

До Вінниці з’їхалися команди з Білорусії, Чехії, Уельсу, Хорватії, Португалії, Болгарії та Данії.

У групі А грали SC Stroitel Brest (Білорусія), TJ Plsen Litice (Чехія), Penarth HC (Уельс) та Hockey club Zelina (Хорватія).

У групі В – AD Lousada (Португалія), HC OKS-SHVSM Vinnitsa (Україна), FHC Akadimik Plus Sofia (Болгарія) та Slagelse HC (Данія).

Результати матчів:

02.06.2017

10.00 SC Stroitel Brest (Білорусія) - Penarth HC (Уельс) 10:0

12.15 TJ Plsen Litice (Чехія) - Hockey club Zelina (Хорватія) 1:0

14.30 AD Lousada (Португалія) - FHC Akadimik Plus Sofia (Болгарія) 10:2

17.30 HC OKS-SHVSM Vinnitsa (Україна) - Slagelse HC (Данія) 7:1 (Онофріюк М., Гиренко Р., Дячук С., Поповченко А., Дземух Ю., Яковенко І., Франков А.)

03.06.2017

10.00 Penarth HC (Уельс) - Hockey club Zelina (Хорватія) 1:3

12.15 TJ Plsen Litice (Чехія) - SC Stroitel Brest (Білорусія) 0:4

14.30 FHC Akadimik Plus Sofia (Болгарія) - Slagelse HC (Данія) 2:3

16.45 HC OKS-SHVSM Vinnitsa (Україна) - AD Lousada (Португалія) 5:3 (Яковенко І. - 4, Дземух Ю.)

04.06.2017

10.00 SC Stroitel Brest (Білорусія) - Hockey club Zelina (Хорватія) 2:2

12.15 Penarth HC (Уельс) - TJ Plsen Litice (Чехія) 1:5

14.30 AD Lousada (Португалія) - Slagelse HC (Данія) 2:2

16.45 HC Akadimik Plus Sofia (Болгарія) - HC OKS-SHVSM Vinnitsa (Україна) 0:17 (Онофріюк М. - 5, Дячук С. - 2., Коваленко Б. - 3, Поповченко А - 2, Дземух Ю. - 2, Яковенко І., Франков А. - 2)

За підсумками групового турніру перші місця у групах посіли команди SC Stroitel Brest (Білорусія) та HC OKS-SHVSM Vinnitsa (Україна). Другими стали TJ Plsen Litice (Чехія) та AD Lousada (Португалія).

У вирішальних матчах за вихід у дивізіон Трофі вінницька команда переграла чеську 5:0, а білоруси були сильнішими за португальців 5:0.

05.06.2017

08.30 Slagelse HC (Данія) - Penarth HC (Уельс) 6:4

10.45 Hockey club Zelina (Хорватія) - HC Akadimik Plus Sofia (Болгарія) 5:0

13.00 SC Stroitel Brest (Білорусія) - AD Lousada (Португалія) 5:0

15.15 HC OKS-SHVSM Vinnitsa (Україна) - TJ Plsen Litice (Чехія) 5:0

Вилетіли у дивізіон Челенджер II валлійці та болгари.

Фільтр новин

Результати чемпіонату України серед жінок (2 тур)

2017-10-15
"Колос"
Бориспіль
3 : 0
12:00
Динамо
Суми
2017-10-14
"Сумчанка"
м. Суми
5 : 2
14:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
2017-10-13
"Колос"
Бориспіль
0 : 5
16:00
"Сумчанка"
м. Суми
2017-10-12
"Колос"
Бориспіль
1 : 0
16:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
Динамо
Суми
0 : 13
14:00
"Сумчанка"
м. Суми

Ми на ютубі...


Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери