A+ R A-
  05/17  

ЄВРОЧИНОВНИК ВІДВІДАВ ВІННИЦЮ, БОРИСПІЛЬ ТА СУМИ

Вихідними Україну відвідав представник Європейської хокейної федерації Девід Фольскамп.

13 травня у приміщенні Вінницької обласної державної адміністрації відбулася зустріч заступника голови – директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігоря Івасюка з представником Європейської хокейної федерації Девідом Фольскампом щодо підготовки та проведення у Вінниці Кубку Європейських чемпіонів з хокею на траві «Челенджер – I» серед чоловічих команд.

У зустрічі взяли участь заступник начальника управління фізичної культури та спорту ОДА Олександр Олійник, заступник голови комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Роман Семчук, президент хокею на траві Вінницької області Володимир Барцьось, віце-президент федерації хокею на траві Вінницької області Микола Касянчук, головний тренер збірної команди України з хокею на траві, старший тренер збірної команди області, заслужений тренер України Павло Мазур, перший віце-президент федерації хокею на траві України Федір Новік.

Вітаючи гостей, Ігор Івасюк зазначив: «Ми маємо велику честь приймати на нашій Вінницькій землі чемпіонат такого рівня. Переконаний, що спорт, є послом миру і слугує об’єднанню народів Європи та світу навколо чесної, безкомпромісної  спортивної боротьби. Ми дякуємо Європейській хокейній федерації за сприяння у розвитку цього виду спорту на Вінниччині, адже у свій час для обладнання нашого стадіону саме федерацією було виділено штучне покриття, що надало можливість на даному спортивному об’єкті проводити змагання національного і міжнародного рівнів. Хочу зазначити, що вже підписаний робочий план підготовки до змагань, і запевняю Вас, що ми виконаємо його в повному обсязі».

Про проведену роботу щодо організації змагань проінформував Олександр Олійник, а також Федір Новік.

У свою чергу, Девід Фольскамп висловив слова вдячності керівництву області та усім тим, хто вболіває за розвиток спорту на Вінниччини. А також виявив бажання безпосередньо оглянути і ознайомитися зі спортивною базою, на якій проводитимуться змагання, умовами розміщення та харчування команд-делегацій країн. «Впевнений, що спільно ми організуємо належний рівень проведення змагань та перебування учасників та гостей на Вінницькій землі».

В знак щирої подяки за спільну співпрацю представники делегацій обмінялись сувенірними подарунками.

Нагадаємо, що Кубок Європейських чемпіонів «Челенджер – I» відбудеться у м. Вінниця з 2 по 5 червня 2017 року.

Представник ЄХФ також відвідав Бориспіль, де ознайомився з ходом реконструкції хокейного стадіону, куди в рамках програми розвитку ЄХФ було надано вживане хокейне покриття з Німеччини.

Крім того, Девід Фольскамп відвідав Суми, де провів інспекцію манежу СумДУ як передбачуваного місця проведення Кубка чемпіонів з індорхокею у 2018 році. Результат буде відомий до кінця травня.

Фільтр новин

Результати чемпіонату України серед жінок (2 тур)

2018-10-07
"Колос"
Бориспіль
2 : 0
13:00
Динамо
Суми
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 0
11:00
"СумДУ"
Суми
2018-10-06
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 1
13:00
Динамо
Суми
ІФК СумДПУ
м. Суми
3 : 0
11:00
"СумДУ"
Суми
2018-10-05
"Колос"
Бориспіль
0 : 2
16:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
Динамо
Суми
4 : 1
12:00
"СумДУ"
Суми

Ми на ютубі...


Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери