A+ R A-
  03/17  

ЧОЛОВІЧІ КОМАНДИ СТАРТУЮТЬ ЗА МІСЯЦЬ

Чемпіонат України серед чоловічих команд поновиться 7 квітня.

Календар ігор чемпіонату України

з хокею на траві серед чоловічих команд вищої ліги сезону 2016-2017р.р.

Весняна частина

ІV тур

м. Вінниця 06-10.04.2017р.

07.04.2017р.

11.00 « ШВСМ – Олімпія» Вінниця – зб. Кривий Ріг

13.00 зб. Черкаської обл.. - «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця

15.00 ХК « Політехнік» Коростень - ХК»ЖДУ –БКПЕП – Старт»Бердичівський р-н

17.00 «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці - ХК«ОКС – ШВСМ » Вінниця

08.04.2017р.

10.00 зб. Кривий Ріг - ХК « Політехнік» Коростень

12.00 «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця - «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці

14.00 зб. Черкаської обл.. - ХК»ЖДУ –БКПЕП – Старт»Бердичівський р-н

16.00 ХК«ОКС – ШВСМ » Вінниця –« ШВСМ – Олімпія» Вінниця

09.04.2017р.

10.00 зб. Кривий Ріг - «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця

12.00 зб. Черкаської обл.. - «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці

14.00 « ШВСМ – Олімпія» Вінниця - ХК « Політехнік» Коростень

16.00 ХК»ЖДУ –БКПЕП – Старт» Бердичівський р-н- ХК«ОКС – ШВСМ » Вінниця

V тур

м. Вінниця 10-15.05.2017р.

12.05.2017р.

11.00 ХК»ЖДУ –БКПЕП – Старт» Бердичівський р-н–« ШВСМ – Олімпія» Вінниця

13.00 зб. Кривий Ріг – зб. Черкаської обл..

15.00 ХК « Політехнік» Коростень - «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці

17.00 «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця - ХК«ОКС – ШВСМ » Вінниця

13.05.2017р.

10.00 ХК»ЖДУ –БКПЕП – Старт» Бердичівський р-н– зб. Кривий Ріг

12.00 «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці –« ШВСМ – Олімпія» Вінниця

14.00 ХК « Політехнік» Коростень - «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця

16.00 зб. Черкаської обл.. - ХК«ОКС – ШВСМ » Вінниця

14.05.2017р.

10.00 зб. Черкаської обл.. - ХК « Політехнік» Коростень

12.00 ХК»ЖДУ –БКПЕП – Старт» Бердичівський р-н- «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці

14.00 « ШВСМ – Олімпія» Вінниця - «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця

16.00 ХК«ОКС – ШВСМ » Вінниця – зб. Кривий Ріг

VІ тур

м. Вінниця 08-12.06.2017р.

09.06.2017р.

11.00 ХК « Політехнік» Коростень - ХК»ЖДУ –БКПЕП – Старт»Бердичівський р-н

13.00 « ШВСМ – Олімпія» Вінниця – зб. Кривий Ріг

15.00 «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця – зб. Черкаської обл..

17.00 ХК«ОКС – ШВСМ » Вінниця - «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці

10.06.2017р.

10.00 ХК « Політехнік» Коростень – зб. Кривий Ріг

12.00 «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці - «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця

16.00 ХК»ЖДУ –БКПЕП – Старт» Бердичівський р-н– зб. Черкаської обл..

18.00 ХК«ОКС – ШВСМ » Вінниця –« ШВСМ – Олімпія» Вінниця

11.06.2017р.

10.00 ХК « Політехнік» Коростень - «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці

12.00 зб. Черкаської обл.. – зб. Кривий Ріг

14.00 « ШВСМ – Олімпія» Вінниця - ХК»ЖДУ –БКПЕП – Старт»Бердичівський р-н

16.00 ХК«ОКС – ШВСМ » Вінниця - «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця

VІІ тур

м. Вінниця 22-26.06.2017р.

23.06.2017р.

11.00 «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця – зб. Кривий Ріг

13.00 ХК « Політехнік» Коростень –« ШВСМ – Олімпія» Вінниця

15.00 «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці – зб. Черкаської обл..

17.00 ХК«ОКС – ШВСМ » Вінниця - ХК»ЖДУ –БКПЕП – Старт»Бердичівський р-н

24.06.2017р.

10.00 «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці – зб. Кривий Ріг

12.00 ХК»ЖДУ –БКПЕП – Старт» Бердичівський р-н- «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця

16.00 зб. Черкаської обл.. –« ШВСМ – Олімпія» Вінниця

18.00 ХК«ОКС – ШВСМ » Вінниця - ХК « Політехнік» Коростень

25.06.2017р.

10.00 «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця - ХК « Політехнік» Коростень

12.00 ХК»ЖДУ –БКПЕП – Старт» Бердичівський р-н– зб. Кривий Ріг

14.00 « ШВСМ – Олімпія» Вінниця - «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці

16.00 ХК«ОКС – ШВСМ » Вінниця – зб. Черкаської обл..

Головний суддя туру має право за домовленістю з господарями змагань змінювати час початку ігор. При цьому необхідно попередити про це команди

Федерація хокею на траві України

Фільтр новин

Результати чемпіонату України серед жінок (2 тур)

2017-10-15
"Колос"
Бориспіль
3 : 0
12:00
Динамо
Суми
2017-10-14
"Сумчанка"
м. Суми
5 : 2
14:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
2017-10-13
"Колос"
Бориспіль
0 : 5
16:00
"Сумчанка"
м. Суми
2017-10-12
"Колос"
Бориспіль
1 : 0
16:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
Динамо
Суми
0 : 13
14:00
"Сумчанка"
м. Суми

Ми на ютубі...


Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери