A+ R A-
  01/17

ВІННИЦЬКІ КОМАНДИ ЗАБРАЛИ ВСІ МЕДАЛІ ЧОЛОВІЧОГО ЧЕМПІОНАТУ

27-29 січня Шостка приймала другий тур чемпіонату України з індорхокею серед чоловічих команд.

Нагадаємо, чемпіонат стартував за участю семи команд, однак у першому турі, після першої гри, Збірна Черкаської області відмовилася від участі в чемпіонаті. Черкащани мотивували свою відмову тим, що їх не влаштовує кількість представлених команд від Вінницької області. Протест Черкаської команди не був задоволений. Таким чином, чемпіонат продовжили шість команд.

Хоча формула турніру і передбачала ігри по колу в два тури, доля медалей вирішувалася в останній день. Так вийшло, що за третє місце сперечалися три команди. «Політехнік» (Коростень) і Молодіжна збірна Вінницької області зустрічалися між собою. Переможець ставав третім. Однак, в разі нічийного результату, в разі якщо команда ОСДЮШОР «Олімпія» (Вінниця) виграє у шосткінської КДЮСШ «Барса», то «Олімпія» ставала б третьою. «Олімпія» своє завдання виконала, вигравши в наполегливому поєдинку у «Барси» 3:2. Але «Молодіжка» дуже хотіла стати бронзовим призером, і тому вирвала перемогу у «Політехніка».

Однак була ще більша інтрига - матч за перше місце. Перед заключною, вирішальною грою, різниця між вінницькими командами «ОКС ШВСМ» і ШВСМ «Олімпія» була всього в одне очко. «ОКС ШВСМ» омолодився, і в його складі грають більш молоді гравці. Склад же ШВСМ «Олімпія» укомплектований більш віковими гравцями. «ОКС» почав жваво і відкрив рахунок. Але досвід є досвід. До середини першого тайму «олімпійці» перехопили ініціативу, мали більше моментів. Спочатку вони зрівняли рахунок, а потім вийшли. І надалі вже не дали «ОКСу» вирватися вперед. ШВСМ повели 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, а завершилася гра з рахунком 5:3 на користь ШВСМ «Олімпія», яка перервали багаторічну гегемонію «Колоса» і стала чемпіоном України 2017 року.