A+ R A-
  11/16  

У ВІННИЦІ ПРОЙШОВ ЮНІОРСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ІНДОРХОКЕЮ

З 25 по 26 листопада у місті Вінниці на базі спорткомплексу «Здоров’я» проводився відкритий чемпіонат області з хокею на траві в приміщеннях (індорхокею) серед юніорів 1999-2000 років народження пам’яті Владислава Слободяника.

Організаторами заходу виступили управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та обласна СДЮШОР з хокею на траві «Олімпія» за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області та Федерації хокею на траві Вінницької області, а також небайдужих меценатів спорту.

У змаганнях брали участь крім команд області, ще й команди ДЮСШ № 3 з м. Кривий Ріг та ХК «Політехнік» з м. Коростень.

Перше місце у змаганнях вибороли вихованці ОСДЮШОР «Олімпія-99» під керівництвом Луцинкевича Володимира Степановича. 2-ге місце посіли теж вихованці «Олімпії-2001» під керівництвом Кулеші Олександра Михайловича, а от бронзові нагороди поїхали до м. Коростень (тренер Машталір О.П.).

Команди-переможниці та призери змагань отримали пам’ятні кубки. Гравці цих команд були нагородженні дипломами та медалями. Інші учасники отримали пам’ятні дипломи за участь у змаганнях.

Крім того, відділенням НОК України разом з тренерським складом були визначенні кращі гравці у кожній команді:

ДЮСШ № 3  м. Кривий Ріг – Федір Гетель;

ДЮСШ «Авангард» м. Калинівка – Артур Галандзовський;

ХК «Політехнік» м. Коростень – Дмитро Мазур;

«Олімпія-99» – Олександр Зінкевич;

«Олімпія-2000» – Олександр Пересенчук;

«Олімпія-2001» – Дмитро Кухрівський.

Всі вони отримали подарунки з олімпійською символікою від обласного відділення.

У номінаціях:

кращий воротар – Валерій Крамаренко;

кращий нападник – Юрій Дземух;

кращий гравець – Олександр Франков.

Всі отримали пам’ятні статуетки та призи.

Федерація хокею на траві Вінницької області разом із меценатами нагородили всіх (без виключення) футболками з зображенням Владислава Слободяника.

Фільтр новин

Результати чемпіонату України серед жінок (2 тур)

2017-10-15
"Колос"
Бориспіль
3 : 0
12:00
Динамо
Суми
2017-10-14
"Сумчанка"
м. Суми
5 : 2
14:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
2017-10-13
"Колос"
Бориспіль
0 : 5
16:00
"Сумчанка"
м. Суми
2017-10-12
"Колос"
Бориспіль
1 : 0
16:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
Динамо
Суми
0 : 13
14:00
"Сумчанка"
м. Суми

Ми на ютубі...


Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери