A+ R A-
  09/16  

У ЛУЦЬКУ ВІДКРИЛОСЯ ВІДДІЛЕННЯ З ХОКЕЮ НА ТРАВІ

Відділення з хокею на траві та індорхокею відкрилося на Волині. Зокрема, у містах Луцьку на базі школи інтернат на вулиці Дубнівській, вихованцями якої є діти сироти, напівсироти та з неблагополучних сімей, Любешові, Нововолинську та інших містах.

Офіційне відкриття Луцького відділення хокею на траві відбулося у п’ятницю, 23 вересня, на території школи-інтернату. Про це повідомив директор школи-інтернату Олександр Кирилюк.

На урочистому відкритті були присутні заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк, голова фізкультурно спортивного товариства «Україна» Василь Рибаков, директор школи та запрошені гості, перш за все - діти.

Як зазначає Олександр Кирилюк, найбільш наболіла проблема у розвитку спорту – це фінансування.

«У державі їде неоголошена війна, негаразди з економікою, і, як результат, спорт не фінансується. Радує око те, що на Волині за останні роки значні кошти вкладені та вкладаються у стадіони та спортивні майданчики біля навчальних закладів, будується фізкультурно-оздоровчий центр «Sport Life», що дасть можливість привабити на Волинь, для круглорічного тренування збірної України з легкої атлетики та інших видів спорту, а це свого роду нові робочі місця, надходження значних коштів в обласну «казну» та інфраструктуру міста (готелі, ресторани та інше)», - розповідає він.

Нагадаємо, минулого року луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступеня на вулиці Дубнівській отримав нове сучасне футбольне міні-поле із штучним покриттям та огорожею від Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» (нині «Тільки разом»).

ХОКЕЙ НА ТРАВІ НА ВОЛИНІ

На Волині хокей на траві розпочинав розвиватись у 1982 році з створенням команди із числа студентів Луцького педагогічного інституту імені Лесі Українки. За два-три роки тренувань, новостворений хокейний клуб під назвою «Авангард» став срібним призером Спартакіади УРСР і увійшов у Першу лігу чемпіонату СРСР. У цей же час 1984-87 роках, проводився набір учнів до дитячо-юнацької команди, кістяк якої складався із учнів середньої школи № 11, а також учнів шкіл № 10, 16, 18, 19 міста Луцька, які в подальшому зарекомендували себе з позитивної сторони і як результат, неодноразово викликалися на збори до Республіканської школи вищої спортивної майстерності (РШВСМ) та в юнацьку збірну УРСР. Неодноразово хокеїсти Волині займали призові місця на чемпіонатах України, як приклад команда Волині з хокею на траві серед юнаків у 1990 році завоювала срібні нагороди чемпіонату, а у 1992 році, золоті медалі з індорхокею (міні хокей на траві, проводиться у закритих приміщеннях).

На початку 2000-х років у Луцьку, у зв’язку із відсутністю фінансування, цей вид спорту з кожним роком занепадав та припинив свою діяльність, але зараз завдяки ентузіастам він відроджується на теренах Волині із ще більшими обертами, оскільки колишні вихованці хокейної школи роз’їхались по рідних домівках, а це районні центри Волині, де вони працюють викладачами фізичної культури у місцевих навчальних закладах та мають бажання відкрити секції при школах з метою залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, пропагування здорового способу життя, розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту. Створення необхідних умов для фізичного розвитку дітей, для їх повноцінного оздоровлення, набуття навичок здорового способу життя та підготовки спортивного резерву для збірних команд України.

Одне із найважливіших завдань – «забрати» дітей з вулиці та уберегти їх від негативного впливу криміналітету, допомогти їм розвиватися в колективі. Заняття спортом – це важливий досвід в житті кожної дитини, який стане в нагоді в її подальшому житті.

Як приклад: дехто із колишніх Волинських хокеїстів продовжив спортивну кар’єру у інших хокейних клубах, серед таких людей майстер спорту Леонід Оніжук, який переїхав до міста Бреста і нині є головним тренером ХК «Строитель» та головним тренером хокейної команди.

 «Ми відкриті для спілкування, розглянемо різного роду пропозиції, від участі у співзаснуванні до спонсорського утримання створеної команди із подальшим використанням назв та логотипів підприємств області на обласних, всеукраїнських та міжнародних турнірах, оскільки наші сусіди з Республік Білорусь (м. Брест) та Польща, схвально реагують на відродження хокею на Волині за мають мету та бажання співпрацювати, проводити спільні дитячі та юнацькі міжнародні турніри у м. Луцьку або Нововолинську (вигідне географічне розташування Волинської області та наявність штучних полів), оскільки змагання на даний час проходять у Чернівецькій та Житомирській областях», - розповідає директор луцької школа-інтернату Олександр Кирилюк.

 

 

 

Фільтр новин

Результати чемпіонату України серед жінок (2 тур)

2018-10-07
"Колос"
Бориспіль
2 : 0
13:00
Динамо
Суми
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 0
11:00
"СумДУ"
Суми
2018-10-06
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 1
13:00
Динамо
Суми
ІФК СумДПУ
м. Суми
3 : 0
11:00
"СумДУ"
Суми
2018-10-05
"Колос"
Бориспіль
0 : 2
16:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
Динамо
Суми
4 : 1
12:00
"СумДУ"
Суми

Ми на ютубі...


Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери