A+ R A-
  09/16  

ВОСЕНИ ЧОЛОВІЧІ КОМАНДИ ЗІГРАЮТЬ ТРИ ТУРИ

Став відомий календар ігор осінньої частини чемпіонату України з хокею на траві серед чоловічих команд вищої ліги сезону 2016-2017 р.р.

Всі три тури відбудуться у Вінниці

І тур - 23-26.09.2016р.

23.09.2016р.

11.00 ХК «Політехнік» Коростень – «ШВСМ – Педуніверситет» Вінниця

13.00 «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці – зб. Черкаської обл.

15.00 «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця – зб. Кривий Ріг

17.00 «ОКС – ШВСМ – ЦОП» Вінниця – ХК «ЖДУ –БКПЕП – Старт» Бердичівський р-н

24.09.2016р.

10.00 зб. Черкаської обл. - ХК «Політехнік» Коростень

12.00 ХК «ЖДУ –БКПЕП – Старт» Бердичівський р-н - «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці

14.00 «ШВСМ – Педуніверситет» Вінниця - «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця

16.00 «ОКС – ШВСМ – ЦОП» Вінниця - зб. Кривий Ріг

25.09.2016р.

10.00 «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця - ХК «Політехнік» Коростень

12.00 «ШВСМ – Педуніверситет» Вінниця - «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці

14.00 ХК «ЖДУ –БКПЕП – Старт» Бердичівський р-н - зб. Кривий Ріг

16.00 «ОКС – ШВСМ – ЦОП» Вінниця - зб. Черкаської обл.

ІІ тур 07-10.10.2016р.

07.10.2016р.

11.00 «ШВСМ – Педуніверситет» Вінниця – ХК «ЖДУ –БКПЕП – Старт» Бердичівський р-н

13.00 ХК «Політехнік» Коростень - «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці

15.00 зб. Черкаської обл. - зб. Кривий Ріг

17.00 «ОКС – ШВСМ – ЦОП» Вінниця - «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця

08.10.2016р.

10.00 «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці - зб. Кривий Ріг

12.00 ХК «ЖДУ –БКПЕП – Старт» Бердичівський р-н - «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця

14.00 зб. Черкаської обл. - «ШВСМ – Педуніверситет» Вінниця

16.00 «ОКС – ШВСМ – ЦОП» Вінниця - ХК «Політехнік» Коростень

09.10.2016р.

10.00 ХК «ЖДУ –БКПЕП – Старт» Бердичівський р-н - зб. Черкаської обл.

12.00 ХК «Політехнік» Коростень - зб. Кривий Ріг

14.00 «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці - «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця

16.00 «ОКС – ШВСМ – ЦОП» Вінниця - «ШВСМ – Педуніверситет» Вінниця

ІІІ тур - 21-24.10.2016р.

21.10.2016р.

10.00 «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця - «ШВСМ – Педуніверситет» Вінниця

12.00 ХК «Політехнік» Коростень - зб. Черкаської обл.

14.00 «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці – ХК «ЖДУ –БКПЕП – Старт» Бердичівський р-н

16.00 зб. Кривий Ріг - «ОКС – ШВСМ – ЦОП» Вінниця

22.10.2016р.

10.00 «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця – ХК «ЖДУ –БКПЕП – Старт» Бердичівський р-н

12.00 зб. Кривий Ріг - «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці

14.00 зб. Черкаської обл. - «ШВСМ – Педуніверситет» Вінниця

16.00 ХК «Політехнік» Коростень - «ОКС – ШВСМ – ЦОП» Вінниця

23.10.2016р.

10.00 «ОСДЮШОР – Олімпія» Вінниця - зб. Черкаської обл.

12.00 ХК «Політехнік» Коростень – ХК «ЖДУ –БКПЕП – Старт» Бердичівський р-н

14.00 «ШВСМ – Педуніверситет» Вінниця - зб. Кривий Ріг

16.00 «ОКС – ШВСМ – ЦОП» Вінниця - «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці

Головний суддя туру має право за домовленістю з господарями змагань змінювати час початку ігор. При цьому необхідно попередити про це команди

Федерація хокею на траві України

Фільтр новин

Результати чемпіонату України серед жінок (2 тур)

2017-10-15
"Колос"
Бориспіль
3 : 0
12:00
Динамо
Суми
2017-10-14
"Сумчанка"
м. Суми
5 : 2
14:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
2017-10-13
"Колос"
Бориспіль
0 : 5
16:00
"Сумчанка"
м. Суми
2017-10-12
"Колос"
Бориспіль
1 : 0
16:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
Динамо
Суми
0 : 13
14:00
"Сумчанка"
м. Суми

Ми на ютубі...


Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери