A+ R A-
  09/16  

ВІННИЦЯ ПРИЙМЕ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЧЕЛЕНДЖ

Наступного року, 2-5 червня, у Вінниці пройде клубний турнір EuroHockey Club Challenge I.

EHF затвердила місця проведення європейських клубних змагань з хокею на траві у 2017 році.

Чемпіон України вінницький «Олімпія-Колос-Секвойя» прийматиме Єврохокей Челендж І. Суперники команди – СК «Строітєль» (Брест, Білорусія), AD Lousada (Португалія), TJ Plzen Litice (Чехія), Cardiff University HC (Уельс) HC Akademik Sofia (Болгарія), HC Zelina (Хорватія) та Slagelse Hockeyklub (Данія).

Інший український чоловічий клуб «Старт» з Бердичева буде грати у словенських Предановчах у Челенджі IV. Суперники – HC Kilppari (Фінляндія), Napeos Apollon HC (Греція), Mask SK (Норвегія), Floriana Young Stars (Мальта), HC Stick General Toshevo (Болгарія) та SK Triglav Predanovci (Словенія).

Чемпіон України серед жінок МСК «Сумчанка» у ці ж строки в рамках EuroHockey Club Trophy зустрінеться на полях мюнхенського Münchner SC з Club de Campo Villa de Madrid (Іспанія), Pegasus (Ірланідія) та з господарками змагань. В іншій групі гратимуть Braxgata HC (Бельгія), GHC Ritm Grodno (Білорусія), ASD SG Amsicora (Італія) та Grove Menzieshill HC (Шотландія).

Інший український «Колос» з Борисполя гратиме в Челенджі IV з AZS Politechnika Poznanska (Польща), Kecioren Baglum (Туреччина), та Kringsjå SK (Норвегія). Місце змагань поки що не визначене.

Фільтр новин

Результати чемпіонату України серед жінок (2 тур)

2018-10-07
"Колос"
Бориспіль
2 : 0
13:00
Динамо
Суми
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 0
11:00
"СумДУ"
Суми
2018-10-06
"Сумчанка"
м. Суми
8 : 1
13:00
Динамо
Суми
ІФК СумДПУ
м. Суми
3 : 0
11:00
"СумДУ"
Суми
2018-10-05
"Колос"
Бориспіль
0 : 2
16:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
Динамо
Суми
4 : 1
12:00
"СумДУ"
Суми

Ми на ютубі...


Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери