A+ R A-
  09/16  

CУДДІ, ЯКІ РЕКОМЕНДОВАНІ ДЛЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗМАГАНЬ З ХОКЕЮ НА ТРАВІ У СЕЗОНІ 2016-2017 Р.Р.

Прізвище, имя, по батькові

Рік народ-ження

Категорія

Місто / країна

ГОЛОВНІ СУДДІЗМАГАНЬ

1.

ПЕРЕПЕЛИЦЯ  ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ

1957

М/К

ВИННИЦЯ

2.

КУРОЧКІН ВІКТОР ГРИГОРОВИЧ

1949

Н/К

ПЕРЕЯСЛАВ-

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

3.

ОНИЩЕНКО СЕГРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

1960

Н/К

КИЇВ

4

ПОПОВЧЕНКО ВІКТОР ІВАНОВИЧ

1957

Н/К

ШОСТКА

ЗАРУБІЖНІ СУДДІ

1

ОЛЕНА ЕСКІНА

 

М/К

РОСІЯ

2

МІШЕЛЬ ДЕ ЛАНГЕ

 

М/К

НІДЕРЛАНДИ

3

CEDERIC VEDER

1989

М/К

НІДЕРЛАНДИ

ВИЩА ЛІГА

ГОЛОВНІ СУДДІ - СУДДІ В ПОЛІ

1.

КАЛТИПАН ТЕТЯНА ІВАНІВНА

1970

М/К

СУМИ

2.

КЛИМЕНКО ОЛЕНА ВІТАЛІЇВНА

1972

М/К

СУМИ

3.

ЛУЦИНКЕВИЧ ВОЛОДИМИРСТЕПАНОВИЧ

1966

М/К

ВІННИЦЯ

4.

ПЕРЕПЕЛИЦЯ  МАКСИМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

1983

М/К

ВІННИЦЯ

5.

ЛАПИЦЬКИЙ ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

1960

Н/К

СУМИ

СУДДІ ВПОЛІ

1.

ЗЕНЧЕНКО ОЛЕГ МИХАЙЛОВИЧ

1973

Н/К

ШОСТКА

2.

КАРМАЗІН СЕРГІЙ ІГОРЕВИЧ

1987

Н/К

ЧЕРКАСИ

3.

КИРОНДА ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

1981

Н/К

КРОПИВНИЦЬКИЙ

4.

КУЛЕША  ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ

1979

Н/К

ВІННИЦЯ

5.

ЛЕВКІВСЬКИЙ  БОГДАН ЛЕОНІДОВИЧ

2000

1

КОРОСТЕНЬ

6.

МИШЕЧКІН  ІГОР ВАЛЕНТИНОВИЧ

1984

Н/К

ЧЕРКАСИ

7.

МОРОЗ ІЛЛЯ ВІКТОРОВИЧ

1984

Н/К

ШОСТКА

8.

МУЗИКА  ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ

1980

Н/К

ЧЕРКАСИ

9.

ОХМАК ДЕНИС СЕРГІЙОВИЧ

1985

Н/К

ЧЕРКАСИ

10.

ПОПОВЧЕНКО  АРТЕМ ВІКТОРОВИЧ

1979

Н/К

ШОСТКА

11.

ПОТЄЄВ  ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ

1981

Н/К

ВІННИЦЯ

12.

ТОДОРИНЧУК ВІКТОР СЛАВКОВИЧ

1984

Н/К

ЧЕРНІВЦІ

13.

ЧЕРКАС  АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

1984

Н/К

БЕРДИЧІВ

14.

ЯНУШКЕВИЧ  ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ

1968

Н/К

ШОСТКА

ДИТЯЧІЗМАГАННЯ

1.

АРУТЮНОВА  СВІТЛАНА МИХАЙЛІВНА

1981

1

СУМИ

2.

ВАСЮКОВА  НАТАЛІЯ СТАНІСЛАВІВНА

1980

Н/К

БОРИСПІЛЬ

3.

ВЕРЛАН  ВОЛОДИМИР ПАВЛОВИЧ

2002

1

СУМИ

4.

ГАНДАБУРА  МАРІЯ ВАЛЕРІЇВНА

1998

1

БОРИСПІЛЬ

5.

ГОРОХОВА  МАРИНА ОЛЕКСІЇВНА

1964

Н/К

БОРИСПІЛЬ

6.

КОБЛЮК  ЮРІЙ ЙОСИПОВИЧ

1966

Н/К

ЧЕРНІВЦІ

7.

КОВАЛЬСЬКИЙ  ФЕЛІКС ФЕЛІКСОВИЧ

1958

Н/К

ВІННИЦЯ

8.

МЕЛЬНИК  ВІТА ВАЛЕНТИНІВНА

1996

Н/К

ПОЛТАВА

9.

МКРТЧЯН  АНДРОНІК ГУРГЕНОВИЧ

1968

Н/К

ЧЕРНІВЦІ

10.

МОСКАЛЮК ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

1981

Н/К

ЧЕРНІВЦІ

11.

ПАСКАРЮК  БОГДАН ЗАХАРІЙОВИЧ

1976

Н/К

ЧЕРНІВЦІ

12.

ПОНОМАРЕНКО  ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА

1992

Н/К

СУМИ

13.

САЛЕНКО ТЕТЯНАСЕРГІЇВНА

1978

Н/К

БОРИСПІЛЬ

14.

СКВОРЦОВА СВІТЛАНА СЕРГІЇВНА

1997

Н/К

СУМИ

15.

ТАГІЇВА ДІАНА ТАГІЇВНА

1979

Н/К

СУМИ

16.

ТИЩЕНКО ВАЛЕРІЯ ВАЛЕРІЇВНА

1997

Н/К

СУМИ

17.

ШОКАЛЕНКО  КАТЕРИНА ВАЛЕРІЇВНА

1994

Н/К

СУМИ

ГОЛОВА  КОМІТЕТУ  СУДДІВ  ФХТУ          В.Г. КУРОЧКІН

Фільтр новин

Результати чемпіонату України серед жінок (2 тур)

2017-10-15
"Колос"
Бориспіль
3 : 0
12:00
Динамо
Суми
2017-10-14
"Сумчанка"
м. Суми
5 : 2
14:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
2017-10-13
"Колос"
Бориспіль
0 : 5
16:00
"Сумчанка"
м. Суми
2017-10-12
"Колос"
Бориспіль
1 : 0
16:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
Динамо
Суми
0 : 13
14:00
"Сумчанка"
м. Суми

Ми на ютубі...


Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери