A+ R A-
  08/16  

Вища Ліга Чоловіки (календар та результати)

Календар ігор осінньої частини чемпіонату України з хокею на траві серед чоловічих команд вищої ліги сезону 2017-2018 р.р.

І тур, 15-17.09.2017р.

15.09.2017

ХК «ЖДУ-БКПЕП-Старт» Бердичівський р-н - вихідний

11.00 ХК «Політехнік» Коростень - - «ШВСМ - Олімпія» Вінниця 1:7

13.00 «ОСДЮШОР - Олімпія» Вінниця - Зб. Черкаської обл. 1:11

15.00 «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці - «Авангард - Олімпія» Вінниця 3:3

17.00 ХК «ОКС - ШВСМ» Вінниця - Зб. Кривого Рогу 10:0

16.09.2017

«Авангард - Олімпія» Вінниця - вихідний

11.00 ХК «ЖДУ -БКПЕП - Старт» - «ОСДЮШОР - Олімпія» Вінниця 6:1

13.00 «ШВСМ – Олімпія» Вінниця - Зб. Кривого Рогу 10:0

15.00 Зб. Черкаської обл. - ХК «Політехнік» Коростень 3:0

17.00 ХК «ОКС - ШВСМ» Вінниця - «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці 14:0

17.09.2017

Зб. Кривого Рогу - вихідний

10.00 «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці - ХК «Політехнік» Коростень 1:3

11.45 «ШВСМ - Олімпія» Вінниця - Зб. Черкаської обл. 2:3

13.30 «Авангард - Олімпія» Вінниця - «ОСДЮШОР - Олімпія» Вінниця 2:5

15.15 ХК «ОКС - ШВСМ» Вінниця - ХК «ЖДУ-БКПЕП-Старт» 12:0

ІІ тур, 05 - 09.10.2017р.

06.10.2017

«ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці - вихідний.

10.00 «ШВСМ-Олімпія» Вінниця - «ОСДЮШОР-Олімпія» Вінниця 3:3

12.00 «Олімпія-Авангард» Вінницька обл. - Збірна Кривого Рогу 4:1

14.00 Збірна Черкаської обл. - ХК «ЖДУ-БКПЕП-Старт» Бердичівський р-н 5:4

16.00 ХК «ОКС-ШВСМ» Вінниця - ХК «Політехнік» Коростень 16:0

07.10.2017

«ОСДЮШОР-Олімпія» Вінниця - вихідний.

10.00 ХК «Політехнік» Коростень - ХК «ЖДУ-БКПЕП-Старт» Бердичівський р-н 4:8

12.00 «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці - «ШВСМ-Олімпія» Вінниця 2:8

14.00 Збірна Кривого Рогу - Збірна Черкаської обл. 2:6

16.00 ХК «ОКС-ШВСМ» Вінниця - «Олімпія-Авангард» Вінницька обл. 13:0

08.10.2017

ХК «Політехнік» Коростень - вихідний.

10.00 «Олімпія-Авангард» Вінницька обл. - Збірна Черкаської обл. 5:5

11.45 «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці - ХК «ЖДУ-БКПЕП-Старт» Бердичівський р-н 0:8

13.30 Збірна Кривого Рогу - «ОСДЮШОР-Олімпія» Вінниця 0:1

15.15 ХК «ОКС-ШВСМ» Вінниця - «ШВСМ-Олімпія» Вінниця 9:3

ІІІ тур, 19-23.10.2017р.

20.10.2017

Зб. Черкаської обл. - вихідний.

10.00 ХК «Політехнік» Коростень - «Олімпія-Авангард» Вінницька обл. 0:1

12.00 ХК «ЖДУ-БКПЕП-Старт» Бердичівський р-н - «ШВСМ-Олімпія» Вінниця 2:6

14.00 Зб. Кривого Рогу - «ШВСМ-ДЮСШ-Чернівці» 1:0

16.00 «ОКС-ШВСМ» Вінниця - «ОСДЮШОР - Олімпія» Вінниця 6:0

21.10.2017

«ШВСМ-Олімпія» Вінниця - вихідний.

10.00 «ОСДЮШОР - Олімпія» Вінниця - «ШВСМ-ДЮСШ-Чернівці» 7:0

12.00 ХК «Політехнік» Коростень - Зб. Кривого Рогу 3:3

14.00 ХК «ЖДУ-БКПЕП-Старт» Бердичівський р-н - «Олімпія-Авангард» Вінницька обл. 7:2

16.00 «ОКС-ШВСМ» Вінниця - Зб. Черкаської обл. 6:0

22.10.2017

«ОКС-ШВСМ» Вінниця - вихідний

10.00 «ОСДЮШОР - Олімпія» Вінниця - ХК «Політехнік» Коростень 1:1

11.45 Зб. Черкаської обл. - «ШВСМ-ДЮСШ-Чернівці» 6:1

13.30 ХК «ЖДУ-БКПЕП-Старт» Бердичівський р-н - Зб. Кривого Рогу 7:0

15.15 «ШВСМ-Олімпія» Вінниця - «Олімпія- Авангард» Вінницька обл. 8:2

IV тур, 30.03 – 1.04

30.03.18

11.00 ОСДЮШОР «Олімпія» Вінниця - ХК «Авангард-Олімпія» Вінницька обл. 2:2

13.00 ХК «ЖДУ-БКПЕП-Старт» Бердичівський р-н - ХК «Політехнік» Коростень 4:0

15.00 Зб. Черкаської обл. - «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці 10:0

17.00 ХК «ШВСМ-Олімпія» - Зб. Кривого Рогу 7:1

31.03.18

11.00 Зб. Кривого Рогу - ХК «Політехнік» Коростень 0:4

13.00 ХК «Авангард-Олімпія» Вінницька обл. - «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці 5:1

15.00 ХК «ЖДУ-БКПЕП-Старт» Бердичівський р-н - Зб. Черкаської обл. 7:3

17.00 ОСДЮШОР «Олімпія» Вінниця - ХК «ОКС-ШВСМ» Вінниця 0:10

01.04.18

10.00 «ШВСМ-ДЮСШ» Чернівці - ОСДЮШОР «Олімпія» Вінниця 0:8

11.45 Зб. Черкаської обл. - ХК «ШВСМ-Олімпія» 2:3

13.30 ХК «ЖДУ-БКПЕП-Старт» Бердичівський р-н - ХК «ОКС-ШВСМ» Вінниця 6:6

15.00 Зб. Кривого Рогу - ХК «Авангард-Олімпія» Вінницька обл. 1:3

V тур, 4-6.05.18

04.05.18

11.00 ХК «ШВСМ-Олімпія» Вінниця - ХК «Авангард-Олімпія» Вінницька обл. 4:1

13.00 ХК «Політехнік» Коростень - Зб. Черкаської обл. 1:5

15.00 ОСДЮШОР «Олімпія» Вінниця - ХК «ЖДУ-БКПЕП Старт» Бердичівський р-н 2:3

17.00 Зб. Кривого Рогу - ХК «ОКС-ШВСМ» Вінниця 0:6

05.05.18

11.00 ХК «Авангард-Олімпія» Вінницька обл. - ХК «ЖДУ-БКПЕП Старт» Бердичівський р-н 2:3

13.00 Зб. Черкаської обл. - Зб. Кривого Рогу 5:1

15.00 ХК «ШВСМ-Олімпія» Вінниця - ХК «Політехнік» Коростень 11:4

17.00 ХК «ШВСМ - ДЮСШ» Чернівці - ХК «ОКС-ШВСМ» Вінниця 0:15

06.06.18

10.00 ХК «Авангард-Олімпія» Вінницька обл. - ХК «Політехнік» Коростень 5:1

11.45 ХК «ЖДУ-БКПЕП Старт» Бердичівський р-н - ХК «ШВСМ - ДЮСШ» Чернівці 7:1

13.30 ХК «ШВСМ Олімпія» Вінниця- ХК «ОКС-ШВСМ» Вінниця 2:3

15.00 ОСДЮШОР «Олімпія» Вінниця - Зб. Кривого Рогу 2:1

VI тур, 8-10.06

08.06.18

11.00 ОСДЮШОР «Олімпія» Вінниця - ХК «ШВСМ-Олімпія» Вінниця 0:8

13.00 Зб. Черкаської обл. - ХК «Авангард-Олімпія» Вінницька обл. 6:2

15.00 ХК «ШВСМ - ДЮСШ» Чернівці - Зб. Кривого Рогу 1:3

17.00 ХК «Політехнік» Коростень - ХК «ОКС-ШВСМ» Вінниця 18:1

09.08.18

11.00 ХК «Політехнік» Коростень - ОСДЮШОР «Олімпія» Вінниця 1:6

13.00 ХК «ШВСМ-Олімпія» Вінниця - ХК «ШВСМ - ДЮСШ» Чернівці 10:0

15.00 Зб. Кривого Рогу -ХК «ЖДУ-БКПЕП Старт» Бердичівський р-н 0:8

17.00 Зб. Черкаської обл. - ХК «ОКС-ШВСМ» Вінниця 2:2

10.08.18

10.00 ХК «Політехнік» Коростень - ХК «ШВСМ - ДЮСШ» Чернівці 9:0

11.45 Зб. Черкаської обл. - ОСДЮШОР «Олімпія» Вінниця 1:2

13.30 ХК «Авангард-Олімпія» Вінницька обл. - ХК «ОКС-ШВСМ» Вінниця 1:7

15.00 ХК «ШВСМ-Олімпія» Вінниця - ХК «ЖДУ-БКПЕП Старт» Бердичівський р-н 9:2

Фінальний тур, 22-24.06

22.06.18

11.00 «ОСДЮШОР» Олімпія Вінниця - ХК «Авангард» Вінницька обл. 2:1

13.00 ХК «Політехнік» Коростень - Зб. Кривого Рогу 2:0

15.00 Зб. Черкаської обл. - ХК «ЖДУ-БКПЕП-Старт» Бердичівський р-н 3:3

17.00 ХК «ОКС-ШВСМ» Вінниця - ХК «ШВСМ-Олімпія» Вінниця 5:7

23.06.18

10.00 Зб. Кривого Рогу - «ОСДЮШОР» Олімпія Вінниця 1:2

12.00 ХК «Авангард» Вінницька обл. - ХК «Політехнік» Коростень 3:2

16.00 Зб. Черкаської обл - ХК «ШВСМ-Олімпія» Вінниця 2:8

18.00 ХК «ОКС-ШВСМ» Вінниця - ХК «ЖДУ-БКПЕП-Старт» Бердичівський р-н 11:4

24.06.18

09.00 ХК «Політехнік» Коростень - «ОСДЮШОР» Олімпія Вінниця 2:1

11.00 ХК «Авангард» Вінницька обл. - Зб. Кривого Рогу 4:1

13.00 ХК «ЖДУ-БКПЕП-Старт» Бердичівський р-н - ХК «ШВСМ-Олімпія» Вінниця 5:6

15.00 ХК «ОКС-ШВСМ» Вінниця - Зб. Черкаської обл. 5:1

Результати чемпіонату України серед жінок (5 тур)

2018-06-24
"Колос"
Бориспіль
3 : 2
11:30
ІФК СумДПУ
м. Суми
Динамо
Суми
0 : 10
09:30
"Сумчанка"
м. Суми
2018-06-23
Динамо
Суми
0 : 0
17:30
ІФК СумДПУ
м. Суми
"Колос"
Бориспіль
1 : 2
15:30
"Сумчанка"
м. Суми
2018-06-22
"Колос"
Бориспіль
4 : 1
16:00
Динамо
Суми
2018-06-21
"Сумчанка"
м. Суми
9 : 2
18:00
ІФК СумДПУ
м. Суми

Ми на ютубі...


Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери