A+ R A-

Статті

  03/19  

У СУМАХ ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ ІНДОРХОККЕЙНИЙ ТУРНІР

19-21 березня в Сумах проходив XIV міжнародний дитячий турнір з індорхокею серед команд дівчат та хлопців 2007-2008 р.н. «Висхідні зірочки-2019».

У змаганнях взяли участь 9 команда дівчат і 6 команд хлопців.

Після трьох днів баталій на паркеті ФОК «Динамо» місця розподілилися так:

Дівчата:

1 місце - «Україночка» м. Суми (тренер - Свістюр О.Ю)

2 місце - «Сумчаночка» м. Суми (тренер - Ткач Н.В.)

3 місце - «Блискавки» м. Суми (тренер - Нюкіної І.А.)

4 місце - Сумська обласна ДЮСШ (тренери - Шаповал М.С., Коломієць С.М.)

5 місце - СДЮШОР ХК «Мінськ» м. Мінськ (тренер - Судаленко К.І.)

6 місце - «Динамо» м. Суми (тренер - Стеценко В.П.)

7 місце - збірна команда м. Полтава (тренер - Дроцька Л.А)

8 місце - «Ніка» м. Суми (тренер - Бондаренко І.М.)

9 місце - «Адреналін» м Суми (тренер - Матвєєнко В.М.)

Юнаки:

1 місце - ХК «Політехнік» м. Коростень (тренер - Машталір О.П.)

2 місце - КДЮСШ «Барса-1» м. Шостка (тренер - Яковенко І.І.)

3 місце - СДЮШОР ХК «Мінськ» (тренер - Мойсеня А.О.)

4 місце - «Козаки» м Суми (тренер - Тагієва Д.Т.)

5 місце - «Старт» Бердичівський р-н. (тренер - Черкас А.В.)

6 місце - КДЮСШ «Барса-2» м Шостка (тренер - Мороз І.В.)

У номінації «Кращий воротар» відзначили Смоголь Дмитра ( «Старт») і Коваленко Катерину («Україночка»).

У номінації «Кращий захисник» - Перцева В'ячеслава (СДЮШОР ХК «Мінськ»), Козир Устину (СДЮШОР ХК «Мінськ»).

«Кращими нападниками» стали: Батеху Назар (КДЮСШ «Барса-1») і Бергілевіч Владислава («Сумчаночка»).

«Найперспективнішим» гравцем турніру визнано Зякун Вікторію (Сумська обласна ДЮСШ).

У номінації «Справжній капітан» відзначили Колотову Єлизавету ( «Блискавки»).

Приз глядацьких симпатій дістався Трипільській Аллі з команди «Динамо». 

«Кращими гравцями» турніру були визнані Дідковський Семен (ХК «Політехнік») та Михайлюк Маргарита ( «Україночка»).

Результати чемпіонату України серед жінок (5 тур)

2019-06-30
"Колос"
Бориспіль
1 : 3
11:00
"Сумчанка"
м. Суми
ІФК СумДПУ
м. Суми
10 : 3
09:00
Динамо
Суми
2019-06-29
"Колос"
Бориспіль
5 : 0
17:00
"СумДУ"
Суми
"Сумчанка"
м. Суми
3 : 0
15:00
ІФК СумДПУ
м. Суми
2019-06-28
ІФК СумДПУ
м. Суми
6 : 1
17:00
"СумДУ"
Суми
"Сумчанка"
м. Суми
10 : 0
15:00
Динамо
Суми
2019-06-02
Динамо
Суми
4 : 2
11:00
"СумДУ"
Суми
ІФК СумДПУ
м. Суми
1 : 3
09:00
"Колос"
Бориспіль
2019-06-01
ІФК СумДПУ
м. Суми
5 : 1
17:00
"СумДУ"
Суми

Ми на ютубі...

Шукайте нас на FaceBook

 

Партнери